Dnes je piatok, 22.január 2021, meniny má: Zora
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Klientov Liečebných termálnych kúpeľov v Sklených Tepliciach prekvapila Jadranka

máj 14, 2020 - 13:02
Liečebné termálne kúpele, a.s. Sklené Teplice ponúkali svoje služby nepretržite pre svojich verných klientov, ktorí mali schválený návrh na kúpeľnú liečbu. Nevzdali tento boj s krízou a starali sa o svojich klientov, ktorí sa v kúpeľoch cítili bezpečne, pod dohľadom kvalifikovaného zdravotníckeho personálu.
Foto: 

Ako dôkaz, že si svojich klientov nesmierne vážia hľadali spôsoby ako im pobyt v kúpeľoch spríjemniť. Aj tejto v aktuálnej ťažkej situácii kedy sú všetky koncerty zrušené našli možnosť ako klientom urobiť radosť.

Hoci za mimoriadne sprísnených podmienok, no o to srdečnejšie prišla prekvapiť klientov Liečebných termálnych kúpeľov v Sklených Tepliciach počas víkendu speváčka Jadranka. Jej vystúpenie bolo príjemným spestrením a hoci aj s rúškami na tvári, všetci si ho naozaj dosýta užili.

„Samozrejme všetko sa odohralo v zmysle opatrení, ktoré boli nariadené hlavným hygienikom a naši klienti boli zodpovední a disciplinovaní a dodržiavali všetky nariadenia presne tak, ako to situácia vyžaduje,“ povedala marketingová manažérka kúpeľov Ivana Marušková.

V predpísaných rozostupoch si na voľnom priestranstve, ale i z okien svojich izieb spoločne s Jadrankou zaspievali či zatancovali.

„Veríme, že už čoskoro sa brány kúpeľov otvoria aj pre klientov samoplatcov a my budeme môcť ponúkať svoje služby v plnom rozsahu, postarať sa o dokonalý relax a oddych pre všetkých našich hostí“, dodala na záver Ivana Marušková.

- - Inzercia - -