Dnes je pondelok, 25.január 2021, meniny má: Gejza
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Chcete vidieť nahú Katy Perry krátko pred pôrodom? Žiadny problém!

máj 19, 2020 - 11:40
Trend fotenia tehotenských aktov, ktorý odštartovala herečka Demi Moore, sa naďalej teší veľkej pozornosti a záujmu. Aktuálne prevzala žezlo Katy Perry. Tá svoje mega bruško v poslednej fáze tehotenstva predviedla rovno v novom videoklipe.
Foto: 

Nie je žiadnym tajomstvom, že obľúbená speváčka čaká sa snúbencom Orlandom Bloomom (43) prvé dieťa. Budú mať dievčatko, ako avizovala pred pár dňami na sociálnej sieti Instagram.

V predchádzajúcom klipe Never Worn White Katy Perry (35) tehotenstvo oznámila a v tom najnovšom, k piesni Daisies, ho ukázala v celej paráde. Fanúšikom prezradila i čosi viac o jeho pozadí: "Túto skladbu som napísala pred pár mesiacmi ako výzvu, aby sme zostali sami sebou, nezávisle na tom, čo si myslia ostatní. Každý z nás je jedným z viac ako siedmich miliárd ľudí na planéte, so svojím vlastným príbehom," pripísala k novinke.

Katy dala tentoraz zbohom farbám, pestrým outfitom a pre niekoho možno až priveľkej okázalosti. Zvolila totiž výlučne prírodné kulisy: rozkvitnutú lúku či potok v lese. Pesnička je ukážkou z pripravovaného albumu, ktorý by mal vyjsť v auguste. Ako sa vám páči?

Katy Perry - Daisies (Official)

Katy Perry a jej partner Orlando Bloom:

- - Inzercia - -