Dnes je utorok, 26.január 2021, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ruky pod drobnohľadom. Takto má vyzerať správna starostlivosť

máj 20, 2020 - 08:00
Hoci hygiena rúk bola vždy vnímaná ako základ prevencie pred rôznymi ochoreniami, v týchto dňoch by naše ruky mali byť doslova pod drobnohľadom. Novú účinnú rutinu pre ich dokonalú čistotu a ochranu prináša aj značka Dermacol.
Foto: 

Antibakteriálne mydlo na ruky

Antibakteriálne mydlo je vhodnou náhradou za bežné umývacie prostriedky najmä počas obdobia, kedy je riziko kontaktu s baktériami vyššie. Svieže antibakteriálne mydlo Dermacol s tropickou a mätovou vôňou je obohatené o antimikrobiálnu zložku Campo® Plantservative™ WSR, ktorá ničí baktérie. Táto látka sa získava extrakciou z kvetu japonskej byliny zimolezu, ktorá vykazuje široké spektrum antimikrobiálnej aktivity voči grampozitívnym aj gramnegatívnym baktériám, kvasinkám a plesniam. Vyvážená receptúra s Panthenolom účinne čistí, stará sa o pokožku rúk a udržuje jej prirodzené pH. Mydlo sa predáva v praktickom balení s pumpičkou s objemom 150 ml a 250 ml.

Dermatologicky testované, produkt nie je biocídny.

Antibakteriálne mydlo na ruky Dermacol -  4,99 eur - 150 ml 
Antibakteriálne mydlo na ruky Dermacol -  5,69 eur - 250 ml 

Antibakteriálny gél na ruky

V aute, kancelárii, na cestách a všade tam, kde nie je k dispozícii mydlo a voda, poslúži ako prvá pomoc antibakteriálny gél na ruky Dermacol s obsahom 70 % liehu a glycerínu. Rýchlo, účinne a bez potreby oplachovania ničí škodlivé baktérie a zabezpečuje okamžitú hygienu  rúk. Dostupný v dvoch baleniach  - priehľadnom a modrom.

Antibakteriálny gél na ruky Dermacol -  5,69 eur / 200 ml

TIP Dermacol:

Umývanie rúk je odborníkmi považované za jednu z najúčinnejších metód prevencie proti vírusom. Ideálna je kombinácia antibakteriálneho mydla, teplej vody a dôkladného čistenia rúk po dobu minimálne 30 sekúnd.  Postup je jednoduchý – navlhčite ruky vodou, naneste mydlo a následne mimo prúdu vody trením o seba čistite dlane, chrbty rúk, prsty aj medzery medzi nimi. Opláchnite a osušte čistým uterákom alebo jednorazovým papierovým obrúskom.  Nezabúdajte ani na následné ošetrenie krémom. Odporúčame SOS krém Dermacol, ktorý je určený pre namáhanú pokožku rúk so sklonom k popraskaniu. Kombinácia panthenolu, urey a bambuckého masla obnovuje suchú a poškodenú kožu a poskytuje  jej dlhotrvajúcu ochranu pred vysušovaním.

Krém na ruky SOS Repair, Dermacol – 2,65 eur/ 75 ml
Ďalšie informácie nájdete tu:
https://www.dermacol.sk/
https://www.facebook.com/dermacol.cz.sk
http://blog.dermacol.cz/
http://www.instagram.com/dermacol_cz_sk
https://www.youtube.com/Dermacol CZ & SK

 

- - Inzercia - -