Dnes je štvrtok, 28.január 2021, meniny má: Alfonz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kelly Clarkson mení adresu. Tento dom predáva, a podľa znalcov, iba za babku!

máj 22, 2020 - 08:00
Ak patríte k fanúšikom hudby, a predovšetkým hudobných súťaží, meno americkej speváčky Kelly Clarkson (38) vám určite netreba predstavovať. Minimálne za veľkou mlákou ide o jednu z najrešpektovanejších umelkýň široko ďaleko.
Foto: 

Na hudobníčke je sympatické i to, že nikdy nepodliehala diktátom krásy, vyžarovala vždy zdravé sebavedomie a podporovala ženy, ktorým naopak chýbalo.

V jednom z dávnejších rozhovorov priznala: „Milujem svoje telo, a sami vidíte, že nie je dokonalé. Počas niekoľkých rokov v šoubiznise som si všimla, že vyššia váha nevadí ani tak samotným umelcom, ako skôr ich spolupracovníkom. Práve oni vyvíjajú najväčší tlak na čo najmenšie krivky.“

Odkedy sa jej podarilo preraziť v speváckej súťaži X-Factor, verejnosť ju pozná ako sympatickú, večne usmiatu a bacuľatú hviezdu. V súčasnosti je šťastne, už po druhý raz vydatá, má dve deti a okrem spevu sa venuje i porotcovaniu v speváckej súťaži „The Voice“.

Aktuálne sa však rozhodla so svojou rodinkou presťahovať a ponuka realitných kancelárií je tak bohatšia o jej nádhernú vilu. Len za v prepočte 9 miliónov eur totiž Kelly Clarkson predáva svoj dom v Hendersonville (Tennessee). Ako sa vám páči?

Podľa odborníkov predáva nehnuteľnosť takmer "za babku":

Take A Look Inside Kelly Clarkson's $10 Million Los Angeles Home

Kelly Clarkson a jeden z jej najväčších hitov Breakaway:

Kelly Clarkson - Breakaway (Official Video)

- - Inzercia - -