Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP Od 25. mája – do 2. júna 2020

máj 22, 2020 - 11:41
Mnohí prežijú tieto dni v eufórii z návratu do normálneho života, teda v miere, v akej je to možné. Hviezdy však varujú pred prílišným nadšením, ktoré by sa čoskoro mohlo zmeniť na hlboké rozčarovanie.
Foto: 

Najbližšie obdobie bude totiž klásť pod nohy v podobe neočakávaných zmien mnohé prekážky, s ktorými sa nebude vedieť každý vyrovnať. Mali by ste preto zachovať pokoj, nesnažiť sa zmeniť situáciu za každú cenu, pretože by to aj tak ničomu nepomohlo, len by ste si komplikovali život. Veci sa napokon aj tak vyriešia a k priaznivému obratu dôjde už začiatkom júna.

Baran 21. 3.  – 19. 4.

Váš nový objav sa čoskoro stane predmetom závisti a jedna mimoriadne žiarlivá osoba sa vám bude snažiť znepríjemniť život a získať ho pre seba. Nemusíte sa však ničoho obávať. City tejto osoby patria výlučne vám a nikto na tom nič nezmení.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Musíte získať vládu nad sebou, naučiť sa väčšej disciplíne a sebaovládaniu. Potom vám to pôjde vo vzťahu lepšie. Súčasná situácia vás nabáda na vytrvalosť, húževnatosť a prácu predovšetkým na sebe.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Do vášho súkromného života sa pomaly vkráda rutina, ktorá by mohla vážne narušiť váš vzťah. Zmobilizujte preto všetku svoju fantáziu a vymyslite romantický výlet, ktorý by osviežil spolužitie. Vyhnete sa vážnejšej kríze.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Poteší vás nečakaná návšteva dávneho priateľa, ktorého ste už roky nevideli. Okrem spomienok na spoločne prežité časy vás inšpiruje aj k jedinečnému nápadu do budúcnosti, ktorý sa vám spoločne podarí zrealizovať. Možno to bude aj začiatok novej kariéry.

Lev 23. 7.  – 22. 8.

Nebojte sa otvorene prejaviť pocity a myšlienky. Bez obáv, že by ste mohli naraziť na nepochopenie okolo vás. Naopak, máte vynikajúce nápady a myšlienky a bola by škoda nechať ich ležať bokom. Nezabúdajte však popri tom na najbližších.

Panna 23. 8.  – 22. 9.

Nenechajte sa vyviesť z miery osobami, ktoré vám nežičia. Nepríjemnosti, ktoré vám spôsobia neuváženými rečami, sa čoskoro ukážu nepravdivé a vy budete môcť žiadať o satisfakciu. Najlepšie však bude, ak sa nad to povznesiete.

Váhy 23. 9.  – 23. 10.

Vec, do ktorej ste sa pustili, je síce zložitá a prácna, ale prinesie mimoriadne príjemné výsledky. Samozrejme, musíte vynaložiť veľa úsilia a predovšetkým trpezlivosti na to, aby ste dosiahli cieľ. Námaha však bude stáť za to.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Je celkom možné, že zatúžite po zmene, ktorá môže súvisieť so zmenou účesu, alebo s imidžom. Pri realizácii vlastných plánov budete nadmieru úspešní. Lásku a partnerský vzťah môže ovplyvniť výbušný temperament a veľká náruživosť.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Na obzore je buď svadba alebo nečakaný prírastok do rodiny. Hviezdy naznačujú, že vo vašom najbližšom príbuzenstve dôjde k zásadnej, no veľmi príjemnej zmene, ktorá už bola nevyhnutná.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Počas týchto dní sa vám bude dariť vo všetkom, čím sa budete zaoberať. Môžete očakávať nové pracovné príležitosti, projekty, a ak si budete veriť, máte šancu uspieť aj vďaka svojim komunikačným schopnostiam, inteligencii a iniciatíve.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Tento týždeň budete intenzívnejšie prežívať nielen všedné dni, dovolíte si vybočiť zo zaužívaných koľají. Navyše pochopíte pocity ľudí okolo vás. Neposudzujte situáciu kriticky, prejavte zmysel pre humor a zasmejte sa na vlastných nedostatkoch.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Ak sa vám podarilo spojiť koníčka s povolaním, plány a projekty, ktoré ste sa pokúšali realizovať, sa konečne dočkajú naplnenia. Radosť  a dobrá nálada inšpiruje k činorodej aktivite všetkých okolo vás.

- - Inzercia - -