Dnes je sobota, 31.júl 2021, meniny má: Ignác
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 3. júna do 9. júna 2020

jún 04, 2020 - 07:22
Hviezdy nás nabádajú venovať zvýšenú pozornosť zdraviu. Nielen telesnému, ale aj psychickému. Absolvujte odložené preventívne prehliadky, aby ste vykročili do letných mesiacov bez najmenších obáv o zdravotný stav.
Foto: 

Ani naše vnútro nie je po týždňoch strávených viac-menej v izolácii v najlepšej kondícii. Ujasnite si priority, pokúste sa analyzovať, čo vám toto obdobie vzalo a čo dalo a možno mnohí na základe toho zmeníte životný štýl...

Baran 21. 3. – 19. 4.

Zabudnite na predsudky a riaďte sa túžbami a hlasom duše. Ten vám najlepšie poradí, ktorou cestou sa máte vydať, ktorá je tá správna. Ak potlačíte vnútorný hlas a budete sa rozhodovať na základe verejnej mienky, určite zablúdite.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Pravdepodobne budete nútení siahnuť hlbšie do peňaženky, keďže sa na obzore črtajú mimoriadne výdavky, s ktorými ste nerátali. Škrty v rozpočte budú síce bolestivé, no na druhej strane nebudú trvať dlho a čoskoro sa všetko urovná.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Hoci ste obyčajne veľmi obozretní, v jednej veci sa zachováte ľahkovážne či priam naivne. Keď zistíte, o čo ide, veľmi sa nahneváte, predovšetkým na seba. Aj keď to bude naozaj nepríjemné, dostatočne sa poučíte a v budúcnosti si dáte pozor.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Ocitli ste sa na životnej križovatke a budete sa musieť rozhodnúť, ktorým smerom sa vydáte. Nebude to jednoduché, beriete na seba veľkú zodpovednosť. Poraďte sa preto s blízkymi. Zmeny, ktoré plánujete, sa totiž priamo dotknú aj ich.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Mali by ste ubrať zo sarkazmu, ktorým síce v spoločnosti bodujete, no sú ľudia, čo si to vysvetlia inak a mohli by sa cítiť dotknutí. V týchto dňoch stretnete práve takú bytosť, na ktorej vám bude veľmi záležať, no mohli by ste ju tým odplašiť.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Vracia sa vám energia, ktorej nedostatok ste už veľmi intenzívne pociťovali. Využite tento potenciál na rozbehnutie nových pracovných projektov. Veď okrem vitality pocítite aj prílev kreativity a množstvo dobrých tvorivých nápadov.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Máte pred sebou dobré dni, v ktorých pocítite úľavu a duševnú harmóniu. Nenechajte si to pokaziť nepríjemnými poznámkami, ktoré budú na vašu adresu sypať neprajníci. Len by ste si pokazili náladu nepodstatnými klebetami a intrigami.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Prestaňte sa umárať starosťami, o ktorých si myslíte, že sú výnimočné a ojedinelé. Otvorte sa okoliu, pokojne sa posťažujte a zistíte, že to, čo trápi vás, trápi aj iných vo vašom okolí. Vypočujte si ľudí a verte, že recept na problémy existuje.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Chodíte okolo jednej veci ako mačka okolo horúcej kaše, ale odkladaním konečného riešenia nič nezískate. Naopak. Naberte odvahu a povedzte otvorene, o čo vám ide. Nebojte sa, nebudete odmietnutí.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

V minulosti ste až príliš veľa energie venovali kariére a súkromný život vám unikal pomedzi prsty. Je načase, aby ste si začali viac všímať najbližších, ktorí trpia vašou zaneprázdnenosťou. Čas, ktorý do nich investujete, prospeje hlavne vám.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Máte pocit, že je všetko na vás a povinnosti vám prerastajú cez hlavu. Stačí naozaj málo, aby ste sa tohto ťaživého pocitu zbavili. Skúste požiadať kolegov o pomoc alebo o radu a uvidíte, že vám vyjdú v ústrety s maximálnou ochotou.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Nesnažte sa presadiť svoj názor za každú cenu. Mohlo by sa vám to vypomstiť. Napríklad aj tak, že napokon sa veci budú riešiť podľa vašich predstáv a záležitosť dopadne vo váš neprospech. Nechajte si poradiť a počúvajte okolie.

- - Inzercia - -