Dnes je nedeľa, 13.jún 2021, meniny má: Anton
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Shania Twain: Ako vyriešila "problém" so starnutím?

jún 10, 2020 - 07:50
Kanadská speváčka Shania Twain prestala bojovať so starnutím. Uvedomila si totiž, že tento boj má každý človek vopred prehratý.
Foto: 

Päťdesiatštyriročná interpretka Shania Twain, vlastným menom Eilleen Regina Edwards, to uviedla nedávno v podcaste LadyGang. "Myslím si, že každý to vníma inak. Ja som s tým prestala až po čase. Prestala som bojovať vo vojnách, ktoré nemôžem vyhrať. Starnutie je boj, ktorý nevyhráte. Celá táto bitka, energia a pozornosť, ktorú tomu venujete, vám zaberie veľa času," prezradila Shania a dodala, že sa rozhodla sústrediť radšej na tvorbu.

Treba povedať, že v hudobnej oblasti dosiahla množstvo úspechov. Je päťnásobnou držiteľkou hudobnej ceny Grammy. Vydala štúdiové albumy Shania Twain (1993), The Woman In Me (1995), Come on Over (1997), Up! (2002) a Now (2017).

Memoáre a aj hviezda na slávnom chodníku

Napísala tiež memoáre s názvom From This Moment On (2011). V roku 2001 ju organizácia PETA zvolila za prvú najsexi vegetariánku. Twain má hviezdy na kanadskom i hollywoodskom Chodníku slávy. Na konte má hity ako Party for two, Man! I feel like a woman, Forever and for always, I'm Gonna Getcha Good!, That Don't Impress Me Much, Ka-Ching! alebo You're Still The One.

"Radšej budem snívať o piesňach a iných veciach, ktoré chcem v živote robiť. Myslím si, že skúšať zastaviť starnutie je strata času a energie. Chcem byť zdravá a akceptujem, ako teraz vyzerám, či už oblečená alebo nahá," tvrdí odhodlane.

Shania vyzerá aj po päťdesiatke úžasne:

Shania a jeden z jej najväčších hitov That Don´t Impress Me:

Shania Twain - That Don't Impress Me Much (Official Music Video)

- - Inzercia - -