Dnes je sobota, 28.november 2020, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Shania Twain: Ako vyriešila "problém" so starnutím?

jún 10, 2020 - 07:50
Kanadská speváčka Shania Twain prestala bojovať so starnutím. Uvedomila si totiž, že tento boj má každý človek vopred prehratý.

Päťdesiatštyriročná interpretka Shania Twain, vlastným menom Eilleen Regina Edwards, to uviedla nedávno v podcaste LadyGang. "Myslím si, že každý to vníma inak. Ja som s tým prestala až po čase. Prestala som bojovať vo vojnách, ktoré nemôžem vyhrať. Starnutie je boj, ktorý nevyhráte. Celá táto bitka, energia a pozornosť, ktorú tomu venujete, vám zaberie veľa času," prezradila Shania a dodala, že sa rozhodla sústrediť radšej na tvorbu.

Treba povedať, že v hudobnej oblasti dosiahla množstvo úspechov. Je päťnásobnou držiteľkou hudobnej ceny Grammy. Vydala štúdiové albumy Shania Twain (1993), The Woman In Me (1995), Come on Over (1997), Up! (2002) a Now (2017).

Memoáre a aj hviezda na slávnom chodníku

Napísala tiež memoáre s názvom From This Moment On (2011). V roku 2001 ju organizácia PETA zvolila za prvú najsexi vegetariánku. Twain má hviezdy na kanadskom i hollywoodskom Chodníku slávy. Na konte má hity ako Party for two, Man! I feel like a woman, Forever and for always, I'm Gonna Getcha Good!, That Don't Impress Me Much, Ka-Ching! alebo You're Still The One.

"Radšej budem snívať o piesňach a iných veciach, ktoré chcem v živote robiť. Myslím si, že skúšať zastaviť starnutie je strata času a energie. Chcem byť zdravá a akceptujem, ako teraz vyzerám, či už oblečená alebo nahá," tvrdí odhodlane.

Shania vyzerá aj po päťdesiatke úžasne:

Shania a jeden z jej najväčších hitov That Don´t Impress Me:

Shania Twain - That Don't Impress Me Much (Official Music Video)

- - Inzercia - -