Dnes je piatok, 14.máj 2021, meniny má: Bonifác
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 10. júna do 17. júna 2020

jún 11, 2020 - 13:35
Pokúste sa tento týždeň stráviť v zabehnutom režime a nepúšťajte sa do nových začiatkov. Najmä nie v prípade, ak by ste pri tom museli „tlačiť na pílu“. Nech by boli vaše zámery akokoľvek dobre premyslené, jednoducho sa nevydaria.
Foto: 

Hviezdne konštelácie neprajú zmenám a do cesty by sa vám postavili nečakané prekážky, ktoré by vás tak či tak pribrzdili. Samozrejme, na tieto nápady nemusíte zabudnúť, len ich odložte na vhodnejší čas, ktorý príde už čoskoro. Možno už začiatkom kalendárneho leta.

Baran

21. 3. – 19. 4.

Pozor na tvrdohlavosť. Cítite, že je pre vás ťažké spolupracovať s inými. Potrebujete viac priestoru, a nielen vo vzťahu. Nájdite si čas na objasňujúci rozhovor a určite si nové pravidlá a smer, akým sa bude váš vzťah vyvíjať.

Býk

20. 4. – 20. 5.

Budete sa cítiť akoby bez energie, nabrali ste si veľa povinností aj za ostatných, ale zostali ste na to sami. Môžete mať pocit, že vám už všetko prerastá cez hlavu, a že máte toho po krk. Nastal útlm. Neriešte nič dôležité a energia sa obnoví. 

Blíženci

21. 5. – 21. 6.

V týchto dňoch si budete musieť priznať, že ste v istej veci nováčik. Nechýba vám však chuť vzdelávať sa a pod vhodným vedením ukážete všetko, čo je vo vás, a prejavíte svoj nespoznaný potenciál.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Bude z vás vyžarovať spokojnosť a vyrovnanosť. Podarilo sa vám vytvoriť pevné zázemie, môžete si dopriať zaslúžený odpočinok a venovať sa iba tomu, čo vás baví. V partnerskom vzťahu vládne dokonalá pohoda. Zdravotne ste na tom dobre.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Po čase nastane uvoľnenie zo stresujúceho obdobia, takže sa budete znova cítiť vo svojej koži. Uľaví sa vám. V pracovnej oblasti vás čakajú nové výzvy, zmluvy a  projekty. Ak vás v láske trápili starosti, zahoďte ich za hlavu.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Tento týždeň sa budete musieť popasovať s prekážkami a dokončiť všetko, do čoho ste sa predtým pustili. Je celkom možné, že sa budete usilovať získať nové vedomosti a poznatky o niečom celkom neznámom.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Na nedostatok pracovných príležitostí sa nebudete sťažovať, skôr budete radi, ak si nájdete čas na rodinu a pre seba. Nerobte však niekoľko odlišných vecí súčasne, to by nemuselo dopadnúť podľa vašich predstáv.

Škorpión

24. 10. – 22. 11.

Tento týždeň budete oveľa intenzívnejšie prežívať nielen všedné pracovné dni, ale dovolíte si vybočiť zo zabehnutých koľají. Vo vzťahoch sa dokážete vcítiť do pocitov druhých. Prejavte súcit, ochotu pomáhať, ale aj odpúšťať.

Strelec

23. 11. – 21. 12.

Počas týchto dní zatúžite predovšetkým po chvíľach samoty a pokoja. Chcete sa odpútať od kolotoča každodenných stresových situácií. Rozhodne tým získate nový uhol pohľadu na problém a nadobudnete vnútorný pokoj.

Kozorožec

22. 12.  – 20. 1.

Momentálne nie je vhodné, aby ste na isté situácie reagovali impulzívne a unáhlene. Naopak, je dôležité robiť kompromisy. To sa týka nielen kariéry, ale aj vzťahov. Ochota na zmeny povedie k vyrovnanejšiemu a šťastnejšiemu životu.

Vodnár

21. 1. – 18. 2.

Je možné, že sa cítite obmedzovaní okolnosťami a situáciami a máte pocit, že ste uviazli. Príležitosti sú však na dosah, no vy si ich nevšímate a neviete oceniť ani to, čo máte. Prehodnoťte postoje a zaujmite nový prístup k životu.

Ryby 

19. 2. – 20. 3.

Nechýba vám nadšenie. Viete, že máte pred sebou obdobie tvorivosti, veríte si, a viete, že sa vám po období odkladov podarí získať to, o čo ste sa usilovali. Bez obáv sa tešte na vytúžený úspech. O radosť a šťastie sa podelíte s najbližšími.

- - Inzercia - -