Dnes je utorok, 20.október 2020, meniny má: Vendelín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slávnemu hercovi sa čoskoro narodí už šiesty potomok!

jún 15, 2020 - 10:00
Hollywoodsky herec Jude Law (47) veru nepatrí k prototypu oddaného, verného a milujúceho muža, lepšie povedané, až donedávna nepatril.

Všetci si predsa veľmi dobre spomíname na kauzu spred niekoľkých rokov, keď nás Jude do úmoru bombardoval vyhláseniami na stranu vtedajšej snúbenice Sienny Miller. „Neexistuje žiadne ospravedlnenie pre to, čo som spravil. Úprimne všetkého ľutujem! Som zahanbený a smutný z toho, ako som sa zachoval k Sienne a ľuďom, ktorí sú mi najbližší“. A čo vlastne miláčik žien spravil? Nuž, mal románik so svojou opatrovateľku, ktorá dohliadala na jedno z jeho troch detí so Sadie Forst.

Konečne dospel?

Zdá sa, že po boku právničky našiel konečne šťastie. Phillipa Coan je tridsaťdvaročná kráska, na adresu ktorej sa Jude pred časom vyjadril: "Som šťastný, že som s niekým, s kým zažívam viac zábavy ako kedykoľvek predtým." Jude a Phillipa sú v radostnom očakávaní prvého spoločného potomka. 

Law je ale už otcom piatich detí z troch predchádzajúcich vzťahov. 47-ročný herec a jeho bývalá manželka Sadie Frost majú spolu tri deti: 23-ročný syn Rafferty, 19-ročná dcéra Iris a 17-ročný syn Rudy. Law má tiež 10-ročnú dcéru Sophiu s modelkou Samanthou Burke a aj 5-ročnú dcérku s krásnym menom Ada so speváčkou Catherine Harding.

Zaľúbencom blahoželáme! :-)

Jude Law Love To Touch Phillipa Coan's Baby Bump

- - Inzercia - -