Dnes je utorok, 01.december 2020, meniny má: Edmund
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kam si to po karanténe namieril Justin Bieber?

jún 17, 2020 - 08:00
Koronavírus a s ním súvisiaca karanténa preverila súdržnosť mnohých párov, no zdá sa, že napriek skeptickým víziám sa Justin Bieber (26) a jeho manželka Hailey (23) skutočne našli.

Pripomeňme si, že dvojica sa síce pozná deväť rokov, no intenzívnejšiemu stretávaniu sa dali zelenú až v roku 2014. O dva roky neskôr spevák v rozhovore pre časopis GQ priznal, že mladú modelku nadovšetko ľúbi. A tento stav pretrváva aj naďalej. Dvojica patrí k najzamilovanejším šoubiznisovým párom a tak, ako si sľúbili, stoja pri sebe v dobrom i zlom.

Karanténa ich ešte viac zblížila

Zaľúbenci si počas karantény oddýchli od práce a všade prítomných fotografov v Justinovej rodnej Kanade, a až nedávno sa vrátili naspäť do USA. V kľudnejšom pracovnom tempe pokračujú naďalej a vybrali sa kempovať do Utahu.

Spevákovo srdce si získala krásna topmodelka Hailey:

Nepredstavujte si však stan a ani opekanie špekáčok pri západe slnka. Ako dopravný prostriedok a ubytovanie zároveň si zvolili luxusný karavan, ktorý ich vyšiel na rovných jeden milión dolárov. Ak by vás zaujímal komfort, ktorý takéto vozidlo prominentnému páru ponúka, nie je nič jednoduchšie. Stačí si pozrieť nasledujúce video. Infra sauna, domáce kino či barbecue je iba zopár vymožeností, ktoré v ňom nájdete. :-)

Justin Bieber And Hailey Baldwin Go Glamping In Utah - EXCLUSIVE!

- - Inzercia - -