Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Robbie Williams nešetrí obdivom na svoju dcéru. Čo na ňu prezradil?

jún 30, 2020 - 12:00
Anglický spevák Robbie Williams si myslí, že jeho sedemročná dcéra Theodora "Teddy" Rose vie lepšie spievať ako on. Údajne sa u nej už teraz prejavujú silné, umelecké vlohy.
Foto: 

Štyridsaťpäťročný interpret to prezradil v rozhovore pre noviny Daily Star. "V mojej rodine nie som ja ten najtalentovanejší spevák. Moja dcéra je oveľa nadanejšia. Teddy je fantastická speváčka, naozaj. Už má hudobný sluch a je to úžasné," vyjadril sa Williams, ktorý si s dcérou zaspieval v piesni Home z jeho najnovšieho albumu The Christmas Present.

Usadil sa až po štyridsiatke

Spevák sa v roku 2010 zosobášil s Aydou Field. Majú spolu tri deti - spomínaná Theodora sa narodila 18. septembra 2012, syn Charlton “Charlie“ Valentine 27. októbra 2014 a ich sestra Colette “Coco” Josephine 7. septembra 2018.

Robbie Williams sa pritom preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal dvanásť sólových štúdiových albumov. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress, no po turné skupinu opäť opustil. V súčasnosti sa venuje predovšetkým svojej rodine, ktorú by nevymenil za nič na svete.

Robbie neustále pridáva duety s malou Teddy na sociálnu sieť. :-)

Robbie Williams and daughter Teddy in dinner time rapping session

- - Inzercia - -