Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zo Ciary bude už čoskoro trojnásobná mamička. Takto jej to pristane!

júl 07, 2020 - 18:00
Ciara (34) zažíva prekrásne obdobie. Už štyri roky žije v šťastnom manželstve s Russellom Wilsonom, a pred pár dňami prekvapila fanúšikov, keď sa im ukázala na fotografii s naozaj obrovským bruškom. Speváčka vyzerá, že si svoje tretie tehotenstvo dokonale užíva.
Foto: 

No nebolo tomu vždy tak. Dnes už šesťroného synčeka má zo vzťahu s notorickým sukničkárom - raperom Futurom, ktorý ju už krátko po pôrode ich dieťaťa začal podvádzať. Dvojica, a to napriek tomu, že bola zasnúbená, krízu neustála a šli od seba. 

Ciara sa stiahla do úzadia a venovala sa výlučne výchove syna. Netrvalo dlho a šťastie i láska si ju predsa len našli. Od roku 2016 je Ciara vydatá za hráča amerického futbalu Russella Wilsona (31) a spolu im to veru náramne pristane. V apríli 2017 sa im narodila dcérka Sienna Princess a o pár dní sa vypýta na svet ďalší chlapček.

Ciara s manželom Russellom:

Fit aj v tehotenstve

"Som veľmi unavená a vôbec sa mi nechce cvičiť, no s úsmevom to zvládam. Rýchlo sa spotím a stále som uťahaná. Tá únava nikdy nemizne, no čo narobím. Hecnem sa, modlite sa za mňa," zažartovala s fanúšikmi na sociálnej sieti krátko pred tréningom.

Cvičenie pod dohľadom trénera však napriek počiatočnej nechuti nikdy nezanedábava. Ciara sa pýši dokonalou atletickou figúrou, ktorú už od raného detstva formuje tancom. Na pohyb v priebehu tehotenstva si tiež zvykla, je pre ňu totiž neoddeliteľnou a najmä prirodzenou súčasťou života.

Ciara je excelentná tanečníčka. Predviedla to aj v skladbe Like A Boy:

Ciara - Like A Boy (Official Video)

Ciara si pár dní pred pôrodom stihla ešte užiť krásny deň s rodinkou:

Zdroj foto: Instagram

- - Inzercia - -