Dnes je utorok, 04.august 2020, meniny má: Dominika, Dominik
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Aké je manželstvo s dcérou známeho svalnáča?

júl 11, 2020 - 08:00
Americký herec Chris Pratt je podľa vlastných slov veľmi šťastný v manželstve s Katherine Schwarzenegger. Dvojica sa zosobášila minulý rok 8. júna v kalifornskom Montecite.

Štyridsaťjedenročný rodák z mesta Virginia v Minnesote v rozhovore pre Entertainment Tonight vyhlásil, že v ich vzťahu je všetko v tom najlepšom poriadku. "Človeče, som šťastný. Boh je dobrý. Cítim sa naozaj požehnaný, že som svoj život spojil s tak úžasnou, nádhernou ženou. Každý deň je skvelý," vyjadril sa.

Herec a krásna Katherine Schwarzeneggera spolu začali randiť pred dvoma rokmi v júni. O rok neskôr svetu oznámili veľkolepé zásnuby. Hercovou prvou manželkou sa stala v roku 2009 herečka Anna Faris, s ktorou má syna Jacka. Dvojica sa však v roku 2017 rozišla a o pár mesiacov neskôr ich súd rozviedol. Chris na lásku ale nezanevrel, jeho srdce si získala dcéra známeho akčného hrdinu Arnolda.

Kde ste ho mohli vidieť?

Christopher Michael Pratt je známy predovšetkým ako Peter Quill alias Star-Lord z filmov Strážcovia Galaxie, Strážcovia Galaxie 2, Avengers: Nekonečná vojna a Avengers: Endgame. Účinkoval tiež v seriáloch Everwood, O.C. California či Parks and Recreation, a ďalej v snímkach Wanted, Vojna neviest či Noc je ešte mladá. Svoj hlas prepožičal aj do filmov Lego príbeh a Lego príbeh 2.

Katherine a jej manžel Chris Pratt:

- - Inzercia - -