Dnes je utorok, 26.január 2021, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

/Ukončené/ Letná SÚŤAŽ o manikúrovú a pedikérsku súpravu 5 v 1 Orava Lyra

júl 29, 2020 - 10:00
Gratulujeme výhercom o šik pomocníčku, ktorá vám výborne poslúži na detailnú úpravu prirodzených aj akrylových nechtov a ošetrí vám nôžky, aby vyzerali úžasne v letných sandálikoch!
Foto: 

Profi manikúru a pedikúru zvládnete hravo aj vy!

V lete sa nohy pohodlne cítia v sandáloch, na pláž a k bazénu si obúvame šľapky a žabky. Hravé farby a kvetinové motívy na letnom outfite krásne ladia s upravenými nechtami na nohách a rukách, nalakovanými v trendy farbách. Práve v obuvi, ktorá viac odhaľuje, ako skrýva, vidieť, ako sa staráte aj v detailoch o svoj vzhľad a či vám na nôžkach a rukách naozaj záleží. Lebo neostrihané a neupravené nechty na rukách a nohách, stvrdnutá koža na pätách a otlaky dokážu pokaziť dojem aj z toho najkrajšieho outfitu. Aby ste mali nohy aj ruky upravené ako pravá dáma, nemusíte navštíviť pedikérsky salón. 

Skrášliť si nechty na rukách a dopriať si profesionálnu pedikúru už dokážete aj vy samy v pohodlí domova s pomocou elektrickej manikúrovej a pedikérskej súpravy 5 v 1 Orava Lyra. O nechty na rukách aj na nohách a úpravu pokožky na pätách a chodidlách sa vám postará ako tá najvychýrenejšia pedikérka. Funguje na dve 1,5 V batérie a v príslušenstve má až 5 rôznych násad s rôznymi povrchmi v tej najvyššej kvalite a s dlhou životnosťou. Podľa potrebnej intenzity ošetrenia a starostlivosti si nastavíte nižší alebo vyšší stupeň otáčok a obrusovanie, opilovanie a formovanie môže začať. Plstená násada sa výborne hodí na leštenie nechtov, brúsny valček z bieleho korundu je určený na tvarovanie a skracovanie akrylových aj prirodzených nechtov, odstrániť kutikulu na bokoch a navrchu nechtov jednoducho zvládnete diamantovou brúskou s karbidom kremíka a niklová brúska vám poslúži na presné opilovanie nechtov pri detailnej starostlivosti. Na zrohovatenú kožu na pätách a chodidlách použite brúsku na brúsny papier. 

Manikúrová a pedikérska súprava 5 v 1 Orava Lyra je vkusne zabalená v úložnom puzdre, ktoré sa vám ľahko zmestí aj do dovolenkovej batožiny, aby ste mali pri bazéne, na pláži aj počas letnej promenády nôžky aj nechty na rukách v tip-top stave. Orava Lyra môže byť vaša za 17,90 €. Je to šik pomocník pre vás aj skvelý darček pre vašu mamu, sestru, dcéru či kamarátku.

www.orava.eu

Súťažná otázka znie: koľko násad má k dispozícii na úpravu nechtov a stvrdnutej kože na nohách manikúrová a pedikérska súprava 5 v 1 ORAVA LYRA?

Gratulujeme výhercom:

Lucia Luscoňová

Anna Lenhardtová

Miro Horvath

Bude vás kontaktovať kolegynka Stanka.

Ostatným ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšie súťaže.

- - Inzercia - -