Dnes je piatok, 16.apríl 2021, meniny má: Dana, Danica
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Keď sa deti pýtajú spať

august 03, 2020 - 15:00
Tak to je taký malý zázrak, ktorý sa určite nedeje tak často. Ich každodenný program je v letnom období tak nabitý rôznymi aktivitami, že ledva stoja na vlastných nohách.
Foto: 

Pomarančová šťava, džúsik, nenahraditeľná zmrzlina a množstvo preliezačiek, hojdačiek, prechádzok a výletov, napĺňajú prázdninové dni a obohacujú život malých šintrov až do neskorého večera. Ale opekačku nič neprekoná. Oheň, ktorý založia deti so svojimi ocinami, ožaruje nízku oblohu, tatko hrá na heligónke, ponúka pravú spišskú borovičku a teší sa z radosti svojho syna. Keď oblohu zastrie noc, malý hrdina, celý šťastný ledva stojí na nohách. A ráno ďalší bohatý deň. Čudujete sa, že malé škvŕňa od únavy padne pod stôl s naservírovanou večerou a poprosí svojich rodičov: “Prosím, už chcem spinkať“?

Sme v polovici prázdnin. Veľkopredajne už ponúkajú peračníky a perá, deti prežívajú najkrajšie ročné obdobie, kedy nemusia byť o ôsmej v posteli. Nech tento čas zanechá v ich malých srdiečkach samé krásne, nenahraditeľné spomienky.

Je krásne byť rodičom. Nielen cez prázdniny.

- - Inzercia - -