Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

ANKETA: Aké sme my - Slovenky?

august 19, 2020 - 16:00
Blíži sa slávnostný galavečer prestížnej ankety Slovenka roka 2020, ktorý sa uskutoční 30. augusta v historickej budove SND a v priamom prenose RTVS. Pri tej príležitosti sme sa opýtali mužov v rôznom veku - aké sme my Slovenky?
Foto: 
shutterstock

Janko, 42: Musím povedať, že nikde na svete som tak krásne a pracovité ženy nevidel. Cestujem od mladého veku a žil som v rôznych krajinách, ale kombinácia krásy a pracovitosti našich žien naozaj vyniká. Nie je to samozrejmosť.

Marek, 30: Mne sa na Slovenkách veľmi páči ako sa vedia starať o domácnosť. Považoval som to za samozrejmé, kým som nemal priateľky z iných krajín a videl som, že to nie je také bežné. Musím povedať, že my chlapi sme aj "rozmaznaní" našimi mamami a babkami.

Daniel, 34: Milujem na našich ženách úsmev a humor. Neberú sa príliš vážne a to je základ.

Imrich, 52: Celý život som žil v zahraničí bez manželky, pretože som si nevedel predstaviť oženiť sa so žiadnou ženou tam. Po návrate na Slovensko som našiel tú pravú a cítim sa s ňou veľmi dobre. Spoločné spomienky na detstvo v komunizme, obľúbené jedlá, to všetko vieme spolu rozoberať nekonečné hodiny.

Tomáš, 28: Slovenky sú krásne a citlivé ženy. Je s nimi zábava, neurážajú sa za všetko a som rád v ich spoločnosti. Mám veľa kamarátok a aj keď som teraz bez priateľky, neviem si predstaviť inú ženu ako Slovenku. Mám veľmi rád keď vie žena variť, nemusí to byť dokonalé, ale najviac sa cení snaha. Že má záujem ma potešiť.

Martin, 40: Ja by som našim ženám doprial viac sebavedomia. Tie inteligentné a krásne o sebe najviac pochybujú a je to škoda. Práve oni by si to mali uvedomovať. A nie umelé slečny, čo sa spoliehajú, že sa o ich maniere postará muž.

Jakub, 34: Som veľmi rád, že žijem na Slovensku obklopený tak krásnymi a šikovnými ženami. Je pravdou, že sa ich bojím osloviť a pritom ide zväčša o príjemné ženy s ktorými sa dá pokecať o čomkoľvek. Nemyslím si, že sú tak materiálne orientované ako ženy v západnej európe.

Karol, 41: So Slovenkami je veľká sranda. Vedia sa zabaviť, tancovať, spievať a ešte aj ráno dokážu vstať, upratať a spraviť raňajky. Mám na nich najradšej úplne všetko.

Maroš, 58: Ako tretí krát ženatý muž musím povedať, že vás obdivujem. viete sa postarať o domácnosť, rodinu a aj pracovať, čo často krát považujem za nadľudský výkon. Mne keď dá žena úlohu, dokážem vykonať len tú. Ale napriek tomu si myslím, že sa výborne dopĺňame a, že nás potrebujete. Navzájom sa potrebujeme k spokojnému a naplnenému životu.

V ankete Slovenka roka vám prinášame príbehy výnimočných žien. Žien, ktoré majú za sebou pracovné úspechy u nás na Slovensku, aj v zahraničí a zaslúžia si vzdať aj týmto spôsobom hold. Skĺbiť rodinu, domácnosť a kariéru rieši dennodenne každá z nás. A anketa Slovenka roka veľmi rada vyzdvihuje ženy, ktoré sú vo svojich oboroch úspešné a dosiahli to ďaleko na základe svojej pracovitosti a húževnatosti. 

Mení víťazok prestížnej ankety Slovenka roka 2020 sa dozvieme počas slávnostného galavečera v historickej budove Slovenského národného divadla a v priamom prenose RTVS 30. augusta 2020.

Hlasovanie je spustené na www.slovenkaroka.sk

Hlasovať môžete od 17. februára 2020 od 12.00 h do 28. augusta 2020 do 10.00 h prostredníctvom SMS na číslo 7504 v tvare SR1–28; kupónmi z týždenníka Slovenka alebo on-line na www.slovenkaroka.sk/ hlasovanie. Cena SMS je 1 euro s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť MegaVox, s.r.o. Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, pošlite SMS v tvare: SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7504.

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

- - Inzercia - -