Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako vnímajú víťazstvo Slovenky roka 2020?

september 04, 2020 - 11:42
Dvanásty ročník ankety SLOVENKA roka 2020 je za nami, ženy výnimočné vo svojich povolaniach majú už svoje sošky doma a nás zaujímalo ako prežívajú dni po tejto udalosti. Čo na ich víťazstvo povedali blízki a čo to znamená pre ne samotné?
Foto: 

Ing. Mária Sliacka, víťazka v kategórií Charita

Je pre mňa naozaj prekvapením zistenie, že toľko ľudí dokázalo oceniť mojú prácu a poslalo mi svoj hlas. A asi aj zodpovednosť, aby som ich nesklamala.  Najviac si to užili rodičia. Tuším prijali viac gratulácii ako ja sama. Nemohla som sa im v pondelok ani dovolať, stále bol obsadený mobil:) My Slovenky by sme sa mali naučiť byť viac hrdé na to čo robíme. 

Mgr. Eva Majerová, víťazka v kategórií podpora mladých talentov

Už nominácia ma veľmi prekvapila a bola som za ňu nesmierne vďačná. To, že sa mi podarilo aj uspieť  je pre mňa výnimočný moment vo svojom živote, ktorý si budem určite veľmi dlho pamätať. Rodina, kolegovia a priatelia ma po celý čas veľmi podporovali, držali mi palce. Po vyhlásení ankety sa okolo mňa spustil kolotoč gratulácií, ktorý stále neskončil. Najviac to samozrejme prežívajú moji rodičia, manžel, deti. Sú veľmi hrdí, na mňa, na náš folklór, na moju prácu. A to je skvelý pocit. Sošku spolu s krásnou kyticou mám v obývačke na poličke. Mám ju na viditeľnom mieste...keďže stále nemôžem uveriť tomu, že sa to naozaj podarilo. Pozriem sa na ňu a verím. 

Mgr. Zuzana Stanová, víťazka v kategórií biznis a manažment

Dostať toto ocenenie je pre mňa veľmi príjemný pocit. Je to taký ten punc / potvrdenie môjho 20 ročného úsilia a zároveň je to motivácia a záväzok pre ďalšie obdobie. Najväčšiu radosť mali samozrejme moji rodičia, moja dcéra a manžel, ktorí ma celé tie roky podporujú a sú moji najvernejší fanúšikovia. Janka Brisudová je umelec a jej soška je krásne umelecké dielo, ktoré si zaslúži viditeľné miesto - mám ju na poličke v obývačke.

Mgr. Tatiana Husárová, víťazka v kategórií vzdelávanie

Ocenenie mi prinieslo radosť v tej najčistejšej forme. V zborovni na Zdravotke v Poprade sme si dali hromadné objatie ( s rúškami ). Výskali sme a aj slza dojatia vypadla :-) Na okno v zimnej záhrade som si vystavila sošku, aby som na ňu videla, keď ráno pijem kávu . A zároveň, aby aj soška " Slovenka " videla svet.

- - Inzercia - -