Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz nebude chýbať ani pánska móda!

september 08, 2020 - 07:50
Už ZAJTRA sa v našom hlavnom meste uskutoční jesenná edícia Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz. Ako už býva tradíciou, svoju najnovšiu kolekciu predstaví i obľúbená značka pre pánov, Lombardi Fashion House.
Foto: 

Na novú kolekciu sme sa opýtali priamo toho najpovolanejšieho, návrhára Jozefa Grondžáka.

"Teší ma, že v tomto náročnom období, máme možnosť v rámci BMD predviesť nové kolekcie z našej dielne. V ťažkom období pandémie sme sa viac sústredili na výrobu ochranných rúšok, no stihli sme pripraviť aj niečo nové pre pánov. Nová kolekcia sa bude niesť v znamení elegancie a miernej extravagancie. I keď súčasné opatrenia veľmi nedovoľujú kultúrne a spoločenské podujatia, verím, že sa táto suituácia stabilizuje, že sa opäť rozbehnú a páni budú mať možnosť tieto modely využiť. Okrem spoločenských outfitov hostia uvidia aj niečo z voľnočasovej módy. Mojím obľubeným kúskom v jesennom šatníku je práve voľnočasové sako, ktoré by nemalo chýbať v šatníku žiadneho muža."

Prehliadku modelov Lombardi Fashion House uvidíte v rámci Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz už v stredu 9. septembra.

Autor titulnej fotografie: Radoslav Orenič

- - Inzercia - -