Dnes je sobota, 16.január 2021, meniny má: Kristína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenské a české podnikateľky sa stretnú už dnes na Donovaloch

september 11, 2020 - 11:05
Séria stretnutí úspešných slovenských a českých žien - Klub česko-slovenských podnikateliek pokračuje aj v roku 2020. V prekrásnom prostredí uprostred Slovenska absolvujú bohatý kultúrny program a chýbať nebude ani priestor na výmenu podnikateľských skúseností, či nadviazania nových kontaktov. Už dnes, v piatok 11. septembra na Donovaloch v hoteli Residence.
Foto: 

Jedinečná atmosféra, krásne priestory a šikovné dámy - to všetko nás čaká

V piatok 11. septembra sa v hoteli residence na Donovaloch stretnú podnikateľky zo Slovenska aj z Čiech, aby sa spoločne porozprávali o súčasnej situácií, vymenili si kontakty, skúsenosti a najmä strávili spolu príjemné chvíle. Pre dámy je pripravený aj kultúrny program, vystúpi Sisa Sklovská a predstavia sa aj slovenské značky zastupujúce kvalitné služby vo wellness sekcii, stomatológií, potravinárstve, módy či krásy. Jednoducho opäť máme možnosť vidieť aké šikovné ženy sa na našom, aj susednom území nachádzajú. Dámy budú mať možnosť vypočuť si viac aj o histórií regiónu v ktorom sa nachádzajú a dokonca nebude chýbať ani módna prehliadka či minizmenáreň.

"Idea vznikla vlani v Obecnom dome v Prahe pri príležitosti 100. výročia Československej republiky. V oblasti kultúry spolupracujem s českými umelcami už viac ako 20 rokov. Priniesla som na Slovensko mnohé populárne muzikály, napríklad Draculu. Už dávnejšie som si povedala, že by sme mali vyskúšať aj iné oblasti, konkrétne ekonomicko-spoločenské," povedala generálna riaditeľa STAR production Mária Reháková.

Nebudeme už prezrádzať viac, tešíme sa na vás už o pár dní spolu so zakladateľkou klubu česko slovenských podnikateliek Máriou Rehákovou, šéfredaktorkou týždenníka Slovenka Máriou Mikovou a všetkými pozvanými dámami

- - Inzercia - -