Dnes je štvrtok, 22.október 2020, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jeden exces za druhým. Shia LaBeouf porozprával o temnej minulosti

september 18, 2020 - 08:00
Americký herec Shia LaBeouf priznal, že prežil existenčnú krízu. Stalo sa tak v televíznej talkšou moderátorky Ellen DeGeneres. Pre problémy s existenciou sa správal zvláštne. Pripomeňme si jeho podivné konanie, na ktoré šoubiznisový svet len tak nezabudne.

Rodák z Los Angeles sa napríklad objavil na premiére snímky Nymfomanka s papierovým vreckom na hlave, na ktorom mal napísané: „Nie som už slávny.“ Inokedy bol zas súčasťou performancie, počas ktorej sedel v miestnosti taktiež s vreckom na hlave. „Na internete sa objavilo veľa negativity, a tak som si pomyslel, že ju prijmem a uvidím, na čom sa zakladá,“ vysvetlil LaBeouf. Počas akcie mali návštevníci po jednom vstupovať do miestnosti a hercovi mohli čokoľvek urobiť alebo povedať. „Predpokladal som, že ľudia budú zlí, ale vôbec to tak nebolo. Bolo to veľmi ľudské. Keď vstúpili dnu, všetko sa zmenilo,“ pokračoval herec. „Prestali sa na mňa pozerať ako na objekt. Videli ma ako človeka. A boli veľmi milujúci,“ dodal tiež.

Ako priznal, z krízy ho napokon dostalo väzenie, kam sa dostal po tom, čo počas divadelného predstavenia v bývalom nočnom klube Studio 54 na newyorskom Manhattane fajčil a vykrikoval na hercov. Keď cez prestávku prišli do divadla policajti, herec sa im vyhrážal a neskôr sa rozplakal. Keď mu na policajnej stanici chceli zložiť putá, znova sa im začal vyhrážať a pľuť na nich. Policajti mu preto dali na tvár masku a obvinili ho z výtržníctva. Krátko po prepustení na slobodu jeho hovorkyňa vyhlásila, že herec sa rozhodol podstúpiť liečbu závislosti od alkoholu.

Hviezdil aj v týchto tituloch

Shia LaBeouf zaujal v roku 2004 vo filme Ja, robot. Celosvetovú popularitu mu priniesol prvý film zo série Transformers. Nasledovali úlohy vo filmoch Disturbia, Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky, Transformers: Pomsta porazených, Wall Street: Peniaze nikdy nespia, Transformers 3, Pravidlá mlčania či spomínaná Nymfomanka.

- - Inzercia - -