Dnes je štvrtok, 22.október 2020, meniny má: Sergej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

"Finálny vizuál je prekvapením aj pre nás" hovorí Diana Kleštincová o kvetinových stenách

september 23, 2020 - 14:00
Diana Kleštincová má krásnu prácu. Stretáva sa s nevestami, pracuje s množstvom kvetov a vo výsledku vznikajú úchvatné fotosteny. Každá si vyžaduje iný priebeh vzniku, ale vo výsledku majú všetky niečo spoločné. Spokojnosť nás žien.

Ako kvetinové steny vznikajú?

Tvorbe kvetinovej steny predchádza starostlivý výber kvetov, predovšetkým druh a farebná kombinácia. Následná realizácia zaberá veľmi veľa času, pretože aj keď sa to možno nezdá, taká kvetinová stena vie obsahovať až tisíce kvetov. Na výsledok sa vždy veľmi tešíme, aj keď troška nervozity pociťujeme taktiež, keďže finálny vizuál je prekvapením na koniec aj pre nás.  Následne nám steny fotí profesionálny fotograf Ivan Kopčáni s modelkami, čo nám veľmi pomáha k tomu, aby prezentácia našich stien pôsobila profesionálne. Zároveň aj nevesty môžu presne vidieť ako bude stena na svadobných fotografiách vyzerať, keďže aj svadby sú fotené profesionálmi. Celá táto naša aktivita sa točí okolo fotiek, takže na tejto stránke si dávame veľmi záležať. 

Na základe čoho sa nevesty rozhodujú pri výbere fotosteny? 

Kvetinové steny sú priam stvorené na svadby. Keďže dominantou svadobnej výzdoby sú práve kvety, nádherne zapadnú. Stretávame sa s tým, že niektoré nevesty sa snažia zladiť fotostenu k výzdobe, ale nie je to úplne nutné. Častokrát je fotostena mimo hlavnej sály a prípadná farebná odchýlka podľa nás nevadí. Svadbám teda dominujú stále kvetinové steny, no čoraz viac neviest volí aj naše obojstranné fotosteny s atypickými dizajnami, pretože sa chcú odlíšiť a zaujať niečím originálnym. Veľkej obľube medzi nevestami sa tešia aj kombinované fotosteny, ktoré majú iba kvetinový pás a zvyšok je krásna padavá látka. Je to skvelý cenový kompromis. 

Modelka Eva Kučíková, Šaty Svadobný salón Oui Oui

Aká bola od začiatku cesta DIVINE? 

Na začiatku sme nemali žiadne očakávania. Spravili sme si jednu svetelnú stenu, ktorú sme chceli prenajímať na svadby. Postupne začali pribúdať fotosteny a popularita na svadobnom trhu, ktorá logicky vyústila do sledu krokov, ktoré z DIVINE začali vytvárať skutočnú firmu so skutočnou víziou. 

Robili ste výzdobu aj na prestížnej ankete Slovenka roka, ženy a kvety k sebe neodmysliteľne patria, ako ste postupovali v tomto konkrétnom prípade? 

Na Slovenku roka sme vytvorili dva panely kvetov zo snehobielych ruží, ktoré sme jemne dozdobili zlatými doplnkami, čo sa úžasné prepojilo s priestormi slovenského národného divadla. Stavili sme na absolútnu jednoduchosť a vyplatilo sa. Nevesty si túto stenu majú možnosť už taktiež prenajať. Už storočia symbolizuje biela farba nevinnosť a čistotu, je to typická svadobná farba, takže na svadby je ako stvorená. 

Modelky Laura Belicová a Eva Kučíková, Fotil Ivan Kopčáni, Šaty Svadobný salón Oui Oui 

Kde všade môžu vaše kvetinové steny ľudia vidieť?

Jednoznačne sú našou najväčšou klientelou nevesty. Svadba si priam pýta kvetinovú stenu. Keď si ľudia uvedomia, že fotenie je súčasťou každej jednej akcie, tak jediný záver je taký, že fotostena nikdy nie je krok vedľa. Po každej svadbe či akcii počúvame, že fotostena bola 100% využitá a to je práve preto, že v dnešnej dobe sociálnych sietí, sú krásne a originálne fotky veľmi žiadané. 

Autor fotografií: Ivan Kopčáni

Viav informácií nájdete na FB: DIVINE - kvetinové a svetelné steny a www.kvetinovesteny.sk

- - Inzercia - -