Dnes je streda, 28.október 2020, meniny má: Dobromila
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Tip na víkend vo Vysokých Tatrách

september 26, 2020 - 13:00
Máte chuť na luxusnú romantiku v našich krásnych veľhorách? Prinášame vám tip na krásne ubytovanie hodné rovno predĺženého víkendu.

Najromantickejší a zároveň aj najznámejší apartmán s vírivkou vo vlastnej vežičke prešiel redizajnom. Výhľad na Štrbské pleso a končiare Vysokých Tatier si môžu užiť  hostia Grand Hotela Kempinski High Tatras z vynovenej vežičky, do ktorej vystúpate po schodisku priamo z obývacej miestnosti apartmánu. Vežička si aj vďaka rozsiahlym technickým úpravám a obnove drevených ornamentov uchovala svoju historizujúcu eleganciu. 

Farebná téma samotného Novomanželského apartmánu sa zmenila z bielej na zlatú. Kompletne zmenená je kúpeľňa s mramorovým obložením a v apartmáne pribudli nové prvky vybavenia pre komfort hostí. Hotel ponúka aj balíček pre pobyt v tomto apartmáne, ktorého súčasťou je nezabudnuteľný zážitok.

Vybrať si môžete panoramatický vyhliadkový let nad tatranskou prírodou, masáž v ZION SPA LUXURY s príznačným názvom Hory lásky alebo romantickú večeru vo vyhliadkovej hotelovej vežičke s vlastným čašníkom. Honeymoon Suite však nie je len pre novomanželov, užiť si ho môžu všetci tí, čo túžia po luxusnej romantike.  

Autor fotografií: Marek Hajkovský

- - Inzercia - -