Dnes je pondelok, 25.január 2021, meniny má: Gejza
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Autentická Sima Martausová vyjadruje v novej piesni túžbu po pokoji

september 29, 2020 - 14:00
Autorkou textu aj hudby je už tradične samotná speváčka a nový singel je predzvesťou pripravovaného albumu, na ktorom charizmatická hudobníčka pracuje.
Foto: 

Videoklip Srdce nepokojné nakrúcala s uznávaným režisérom Jakubom Mahdalom v susednej Českej republike, no kvôli koronavírusu museli plánovanú jarnú spoluprácu na pár mesiacov odložiť. "Druhú časť videoklipu sme dotočili v krásnej prírode pod Veľkým Kriváňom. Prvá časť sa odohráva v divadle a druhá, môjmu srdcu bližšia, v horách, kde som vymenila šaty za turistické oblečenie, v ktorom sa cítim prirodzenejšie," s úsmevom dodáva speváčka.

Sima Martausová - Srdce nepokojné (oficiálny videoklip)Na nahrávke aj v klipe sa predstavil talentovaný Daniel Špiner (Katka Koščová, Martin Geišberg a ďalší) na klavíri, bicie nahral Igor "Ajdži" Sabo a basgitaru Michal Šelep. Ako hudobný producent do piesne vstúpil Randy Gnepa a dychy nahrala štvorica Ľudmila ŠestákováMartin ŽidekPeter Sandanus a Martin Oboňa. Pieseň sa objaví aj na pripravovanom albume, ktorý chce Sima Martausová stihnúť vydať do Vianoc.

- - Inzercia - -