Dnes je pondelok, 03.október 2022, meniny má: Stela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 7. októbra – 13. októbra 2020 - Týždeň je v znamení Váh

október 06, 2020 - 10:28
Týždeň je stvorený na finančné transakcie a zmluvy s dlhodobejším charakterom. Ak ste rozmýšľali o kúpe či predaji nehnuteľnosti, neváhajte.
Foto: 
pixabay

Horoskop od 7. októbra – 13. októbra 2020

Priaznivá konštelácia hviezd sa najbližšie vyskytne až koncom roka, čo by pre mnohých mohlo znamenať väčšie straty. Turbulentnejšie to bude v osobných vzťahoch, najmä narodení v znameniach Barana, Leva a Strelca by sa mali vystríhať nekontrolovateľným výbuchom hnevu, mohli by narobiť nenapraviteľné škody.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Budete konfrontovaní nečakanou udalosťou, ktorá vám otvorí oči a pochopíte, že to, čo ste považovali za úplnú banalitu, má na vaše šťastie rozhodujúci vplyv. Možno vám to zmení doterajšie priority, ale vo váš prospech.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Máte pocit, akoby ste boli vyhorený, ale situácia nie je až taká vážna. Potrebujete len pár dní odpočinku, aby ste mohli dokonale zrelaxovať a načerpať novú energiu. Ak sa vám to podarí, nápady sa budú hrnúť samy od seba.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Jesenné dni síce nie sú vaše obľúbené obdobie, ale tie nasledujúce budú skutočne výnimočné. Podarí sa vám čosi, o čo ste sa dlhšie usilovali a nevedeli ste nájsť správnu cestu k cieľu. Objaví sa sama od seba.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Pocit, že ste zvíťazili nad sebou, je u vás naozaj oprávnený. Konečne ste sa rozhodli a vykročili správnym smerom, napriek počiatočným obavám. Tie sa veľmi rýchlo rozplynú a vystrieda ich pocit dokonalého šťastia.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Prežijete čosi ako zúčtovanie. Pravdepodobne pôjde o nedorozumenie v oblasti práce. Možno ste niekomu zostali niečo dlžný a nemusí ísť o financie, ale o nedodržaný prísľub pomoci. Určite to rýchlo vyriešte.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Čosi vás donúti pristúpiť na kompromis, ktorý ste odmietali v obave, že by išlo o vašu prehru. Nemusíte mať strach. V skutočnosti to pre vás nebude strata, naopak. Získate tým minimálne morálnu podporu najbližších.

Váhy 23. 9.  – 23. 10.

Uprednostňujete potreby okolia pred vlastnými. Je to ušľachtilé, ale len navonok. V skutočnosti vás to trápi a cítite, že vás mnohí zneužívajú. Je načase povedať si dosť a dať najavo, že aj vy máte túžby, ktoré treba rešpektovať. 

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Skúste sa zamerať na detaily, ktoré vám akosi unikali. Uvedomte si, že aj najväčšie veci sa skladajú z banálnych maličkostí, ktoré nemožno prehliadať donekonečna. Potom možno pochopíte, prečo sa vám v určitej veci nedarí.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Až doteraz ste venovali všetku pozornosť budovaniu kariéry, a nevšimli ste si, že sa pomaly odcudzujete najbližším. Musíte prehodnotiť svoj postoj, lebo by ste mohli prísť o oveľa väčšie hodnoty, než sú finančné.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Nebojte sa vykročiť do neznáma, možno vás práve tam čaká čosi, po čom dlho túžite. Každodennú rutinu považujete za ubíjajúcu a právom. Ak nezmeníte životný štýl, hrozí, že sa prepadnete do pocitov beznádeje, z ktorých nebude úniku.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Túžba po dobrodružstve sa môže vypomstiť, ak ju neudržíte na uzde. Zdravý risk prináša takmer vždy zisk, no musíte ustriehnuť hranicu, kde sa končí kreativita a začína sa deštrukcia. Niekedy stačí zamyslieť sa nad tým, do čoho sa púšťate.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Neprepadajte beznádeji, nech sa svet javí aj v najtemnejších farbách. Spomeňte si na časy, keď ste sa cítili spokojný a šťastný a pokúste sa naladiť na rovnaké myslenie. Možno je cesta k spokojnosti jednoduchšia, ako si myslíte.

- - Inzercia - -