Dnes je nedeľa, 07.marec 2021, meniny má: Tomáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Šteklivý erotický román Nahá pravda

október 07, 2020 - 13:40
Šéf, Egomaniak, Krásny omyl, či Nemali by sme. To je len pár hitov Vi Keelandovej a teraz vyšla novinka Nahá pravda o tom, že niektorí chlapi si nezaslúžia ani druhú šancu. Alebo predsa len?
Foto: 

Vi Keelandová je americká spisovateľka, autorka šteklivých romantických bestsellerov, ktoré doteraz preložili do 20 jazykov. Z jej tvorby sa predalo vyše jeden a pol milióna výtlačkov. Umiestňuje sa pravidelne na najvyšších priečkach bestsellerov New York Times, Wall Street Journal, či USA Today. V súčasnosti žije s manželom a tromi deťmi v New Yorku.

AUDIO úryvok načítala Zuzana Jurigová Kapráliková.

naha_pravda.jpg

Foto: 
Zdroj: Vydavateľstvo Ikar

Prečítajte si ukážku z knihy:

Hlavnú hrdinku Laylu šéf v práci požiada, aby sa stala poradkyňou nádejného klienta. 
„Bol to pondelok ako všetky ostatné. Na podobnú príležitosť som čakala roky. V minulosti som niečo poriadne pohnojila a potrebovala som si to u spoločníkov firmy vyžehliť...“

Vošla do zasadačky a takmer sa zrazila s mužom, ktorému mala pomáhať v právnych záležitostiach. Vyliala kávu a rozsypala spisy. To bola ešte príjemnejšia časť dňa. „Ten úžasný chlap, ktorý si čupol a pozeral na mňa ako na nahú, nebol nik iný ako môj bývalý frajer Gray Westbrook. Chlap, na ktorého som sa snažila zabudnúť. Chlap, ktorého som zo srdca nenávidela. Chlap, ktorý oplýval neskutočnou charizmou, sebavedomím a sexepílom.“

Len zázrakom dokončila prezentáciu a zodpovedala všetky otázky, hoci ju celý čas vyzliekal pohľadom. Nemohla však vyhodiť z hlavy tie prasacinky, ktoré jej pred odchodom pošepkal do ucha. Stal sa z neho dôležitý firemný klient. Vylúčené, že by mu dala druhú šancu. Alebo predsa len?

Odpúšťanie si vyžaduje silu.
Keď sa zaľúbiš do silnej ženy
a pokašleš to, odpustí ti… 
ale až po tom, ako ťa nakopala do zadku.

- - Inzercia - -