Dnes je štvrtok, 22.október 2020, meniny má: Sergej
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Petra Vlhová: Famózne 3. miesto, v prvom kole bola až desiata

október 17, 2020 - 14:00
Slovenská reprezentantka a Slovenka roka 2015 v kategórii ŠPORT Petra Vlhová dnes v rakúskom lyžiarskom stredisku Sölden získala krásne tretie miesto, keď po prvom kole bola až desiata. BLAHOŽELÁME

Petra Vlhová

V druhom kole Petra Vlhová išla tvrdo za svojim cieľom, ktorým bolo pódiové umiestnenie. V silnej konkurencii získala napokon krásne 3. miesto. Na prvom mieste skončila Marta Bassinová, druhá bola Federica Brignoneová.

Slovenskej reprezentantke Petre Vlhovej nevyšlo prvé kolo obrovského slalomu na pretekoch Svetového pohára v rakúskom Söldene. V úvodných pretekoch novej sezóny v zjazdovom lyžovaní zaostala za líderkou Martou Bassinovou z Talianska o 2,02 sekundy a priebežne je patrí 10. miesto. "Neviem, kde bol problém. Na strmine som nešla tak, ako to dokážem. Musím si to rozobrať. Stále mám tie najvyššie ciele a v druhom kole chcem dať do toho všetko," povedala Vlhová pre RTVS.