Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chuť trstinových rumov si zamilujete

október 18, 2020 - 16:00
Patríte medzi milovníkov rumov? Už aj na našom trhu nájdete novinku Božkov Republica Reserva. Jedná sa o kombináciu trstinových karibských rumov, z ktorých niektoré zreli v dubových sudoch až 12 rokov a ponúkajú plne vyzretú chuť s miernym dubovým záverom a tmavo jantárovú farbu.

„Uvedením Božkov Republica Reserva reagujeme na rastúcu obľubu „zrejúcich“ rumov určených k vychutnávaniu a zároveň nadväzujeme na úspech rady Božkov Republica Exclusive, ktorý značne prispel k celkovému rastu kategórie trstinových rumov,“ vysvetľuje marketingový riaditeľ Stock Slovensko Tomáš Hejkal dôvody pre uvedenie produktovej novinky a dodáva: „Božkov Republica Exclusive sa stala jednou z najobľúbenejších značiek v kategórii trstinových rumov. Preto sme sa rozhodli radu rozšíriť a uviesť ešte prémiovejší trstinový rum - Božkov Republica Reserva, ktorý spotrebiteľom prinesie ešte vyzretejší chuťový pôžitok.“

Pre tie mladšie generácie je tu rada Božkov Republica Exclusive, ktorá ponúka 38% blend osemročných rumov z karibských zemí.

Božkov Republica Exclusive sa dostal na trh ešte v roku 2018, čo v tej dobe odzrkadľovalo prirodzený vývoj značky. Na rozdiel od ostatných rumov značky Božkov je táto rada určená primárne pre mladších a finančne zabezpečených konzumentov, ktorí radi skúšajú niečo nové. „Našou stratégiou bolo ponúknuť zákazníkom ďalší unikátny a prémiový produkt za priaznivú cenu,“ vysvetľuje marketingový riaditeľ Stock Slovensko Tomáš Hejkal.

Božkov Republica Exclusive je vďaka svojmu elegantnému dizajnu skvelou voľbou aj ako darček pre milovníkov kvalitných destilátov, ktorí sa nikde neponáhľajú a radi si vychutnajú nezameniteľnú chuť.

- - Inzercia - -