Dnes je nedeľa, 28.november 2021, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

John Legend na 2020 Billboard Music Awards: Emotívny odkaz pre manželku

október 19, 2020 - 16:00
Partnerské vzťahy sú vo všeobecnosti veľmi vrtkavé. Nepochybne sme všetci mali možnosť okúsiť to na vlastnej koži. Rozdiel tkvie v tom, že zatiaľ čo niektoré vzťahy riešia svoje radosti a starosti spoza zatvorených dverí a v súkromí, iné sú prepierané celoplošne. Najmä ak sa jedná o celebrity svetového kalibru. Tie obetovali veľký kus svojho súkromia na úkor popularity. Výnimkou nie je ani známy spevák John Legend a jeho manželka Chrissy Teigen.
Foto: 
nytimes.com

Prvého októbra Instagramom otriasla smutná správa, o ktorej informovala samotná modelka. So spevákom prišli o bábätko v dôsledku ťažkého krvácania. Spoločný smútok a žiaľ zdieľala na svojom profile, kde úprimnú sústrasť prejavili okrem fanúšikov tejto dvojice aj iné známe osobnosti.

John a Chrissy sú stabilným a hlavne inšpiratívnym párom, čo sa nakoniec potvrdilo aj na tohtoročnom ceremoniáli Billboard Music Awards, kde spevák predviedol skladbu Never Break. Toto emotívne vystúpenie venoval svojej drahej manželke so slovami „Toto je pre Chrissy.“ Je viac než jasné, že táto dvojica k sebe jednoducho patrí a idú skvelým príkladom ostatným párom, pričom jeho výkon na pódiu nenechal ani jedno srdce chladným.

John Legend's Emotional BBMAs Performance

Autor: 
youtube.com

- - Inzercia - -