Dnes je sobota, 28.november 2020, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako udržiavať sexuálny život na diaľku

október 28, 2020 - 18:00
Sex je súčasťou vzťahu hádam odjakživa. To, že sa časom stal takým dôležitým komponentom akým je dnes je jednoducho preto, lebo doba sa posúva vpred. Ako však živiť iskru keď vás delia stovky kilometrov?

Tému o tzv. diaľkových vzťahoch sme tu už mali. Ako sa však popasujeme s možnosťou udržiavať „žhavosť“ vzťahu napriek vzdialenosti? Na začiatok je dôležité pripomenúť, že ide o náhradu sexu, keďže sa nebavíme o možnosti, kedy si každý z vás nájde dočasnú útechu. Ak ani jeden nemá v pláne zmeniť Facebookový stav na „voľný vzťah“ musíte byť vynaliezaví a my vám v tom pomôžeme.

Komunikujte

Áno, komunikácia je tiež sexi. Ako povedal najznámejší Rokfortský riaditeľ Albus Dumbledore: "slová sú nevyčerpateľným zdrojom mágie," takže je v nich kopa priestoru na fantáziu. Vďakabohu už nežijeme v dobe kedy sme si správy posielali cez holubov či dávnych poslov, ale máme k dispozícii malé múdre obrazovky, v ktorých je uložený doslova celý náš život. Prostredníctvom telefónov vieme mať stály kontakt s našim milovaným, pričom si jeho tvár nemusíme len predstavovať. Od toho sú tu video hovory. Rozprávajte sa o šteklivých témach, navnaďte sa navzájom a i keď máte vo svojej posteli fyzicky iba seba, váš partner vám verbálne dopomôže k slastnému vrcholu.

„Sextujte“

Pre tých, ktorí sa s týmto pojmom ešte nestretli, sextovanie je forma komunikácie cez správy, ktorá sa vyznačuje najmä tým, že okrem správ s intímnym nádychom je k nim aj príloha v podobe erotickej fotografie. Ak berieme do úvahy fakt, že váš partner má všetky kolieska na mieste v optimálnom počte, nemusíte sa báť, že by tieto správy ukazoval ostatným. Sextovanie taktiež napomáha vášmu sexuálnemu životu. Preto sa nebojte polovičku potešiť rafinovanou správou, či už večer pred spaním alebo aj v strede dňa. Prinúti ho to nad vami premýšľať o dosť intenzívnejšie. Tým pádom sa môžete tešiť na telefonát a zopakovať si bod číslo jeden.

- - Inzercia - -