Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop Od 04. novembra do 17. novembra 2020 - Týždeň je v znamení Škorpióna

november 04, 2020 - 11:41
Pred nami je emotívny týždeň. Mnohí budú pociťovať nostalgiu za niečím, čo sa nevráti a pocity môžu vyústiť až do psychickej a fyzickej letargie. Nemali by sme sa poddávať takým pocitom.
Foto: 

Horoskop Od 04. novembra do 17. novembra 2020

Treba rozlišovať, čo je precitlivenosť a čo naozaj únava. V druhom prípade hviezdy dôrazne odporúčajú oddychový režim, počas ktorého si vyčistíte hlavu a prídete na nové, kreatívne myšlienky. Ignorovanie príznakov môže vyústiť do vyhorenia, ktoré by vás nadlho odstavilo od práce, a to by sa odzrkadlilo na kvalite života.

 

Baran 21. 3. – 19. 4.

Šťastie vám praje nielen v pracovných záležitostiach, žičí aj vo vzťahoch s najbližšími. Pozitívna nálada a zmysel pre humor budú z vás tento týždeň doslova vyžarovať a aj v láske sa vám bude dariť ako nikdy predtým.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Sústreďte sa viac na osobné potreby, udržanie zdravia a dobrej kondície, určite to neoľutujete. Nevyhľadávajte zámienky k zbytočnej žiarlivosti a prílišná impulzívnosť by mohla byť tiež na škodu.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Prácu, ale aj všetko ostatné zvládate dokonale, nemožno vám nič vytknúť. Z tejto strany čakajte príjemné prekvapenie. Dostanete jedinečnú príležitosť ukázať, čo je vo vás. Neváhajte a uvidíte, že dokážete aj nemožné.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Možno sa rozhodnete spraviť dôležité rozhodnutie, ktoré bude znamenať určité zmeny v živote. Ak vás niečo trápi, pokúste sa pozrieť na problém z iného uhla pohľadu, alebo poproste o radu priateľa.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Možno máte pocit, že akékoľvek doterajšie úsilie končí v slepej uličke, no nevzdávajte sa, šťastie k vám prichádza. Dozviete sa veľmi priaznivé správy od blízkej osoby. Podeľte sa o svoju radosť a šťastie s ostatnými.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Dokážete sa vymotať z akejkoľvek zložitej situácie s jasnou hlavou, a čo je dôležité, čaká vás šťastie. Možno si v láske a vo vzťahoch budete musieť vynahradiť to, čo ste doteraz zameškali kvôli kariére. Určite to nebude strata času.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Uplatnite svoj organizačný talent a schopnosť pozitívne motivovať ľudí k pracovným výkonom. V blízkosti máte človeka, ktorý vám nebude schopný poskytnúť to, čo od neho očakávate. Musíte sa rozhodnúť, či s ním zostanete alebo nie.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Buďte opatrní, aby ste sa nestali obeťou zlodejov. Tých pár drobných, o ktoré by vás obrali, by možno nestálo za reč, no môžete prísť o doklady, ktoré by poslúžili podvodníkom a vás by mohli dostať do nepríjemných situácií.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Máte práce a povinností až nad hlavu a vždy sa ešte vyskytne niečo nové, čo treba urýchlene riešiť a vybaviť. Prichádzajú k vám peniaze z nových zdrojov, aj keď to bude spočiatku iba po malých čiastkach, aj to poteší.

Kozorožec 22. 12.  – 20. 1.

Núdzu o dobré nápady nemáte, ale neodkladajte ich do zásuvky, pokúste sa ich zrealizovať, je správny čas. Navonok sa síce usilujete byť v dokonalej pohode, ale tí, čo vás poznajú, vedia, že vás niečo trápi, zdôverte sa.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Spomaľte skôr, než sa bezhlavo dostanete do problému, ktorému by ste sa mohli vyhnúť. Pozor na impulzívnosť. Láska vám môže poriadne zamotať hlavu, najmä ak sa vo vašej blízkosti pohybuje niekto neodolateľný.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Aj keď radi spomínate na to, čo ste prežili, dôležité je tešiť sa z toho, čo k vám v živote prichádza. Ak ste niekomu niečo sľúbili, usilujte sa dodržať slovo, aj keby to nebolo celkom jednoduché. Zvládnete to.

- - Inzercia - -