Dnes je štvrtok, 22.apríl 2021, meniny má: Slavomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Hailey Bieber si na dieťa ešte počká

november 18, 2020 - 23:00
Dvojčlenná rodinka, Hailey a Justin Bieber, zatiaľ neplánuje príchod malých ratolestí. Okrem pracovných príležitostí stojí v ceste ešte jedna komplikácia.
Foto: 
instagram/haileybieber

Pár sa zosobášil v tichosti 13. septembra 2018 v New Yorku. Oficiálne potvrdenie zo strany manželov však prišlo až 15. novembra 2018.

193.jpg

Foto: 
instagram/haileybieber

Hailey pre Bilboard prezradila tajomstvo harmónie medzi ňou a Justinom: „Z nás dvoch som ja tá, ktorá myslí a on je ten, čo cíti. On je umelec a ja som mysliteľ a keď riešim problém, riešim ho hlavou. V priebehu času mi pomáha lepšie prejavovať emócie a ja mu zas pomáham byť analytickejším. Toto duševné vyváženie je zmyselné.“

195.jpg

Foto: 
instagram/haileybieber

Na otázku ohľadom detí sa modelka vyjadrila, že odjakživa chcela, aby prišli čo najskôr. Odkedy je však vydatá cíti omnoho menšie nutkanie. V momentálnej situácii tehotenstvo beztak neprichádza do úvahy. Hailey totiž trpí problémami s pleťou. „Teraz mám nasadenú antikoncepciu, popri ktorej nemám menštruáciu, ale stále cítim symptómy PMS, čo taktiež môže mať vplyv na moju pleť,“ povedala v rozhovore. 

- - Inzercia - -