Dnes je streda, 18.máj 2022, meniny má: Viola
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rodina a priatelia dali svoje zbohom Štefanovi Kožkovi

december 22, 2020 - 16:31
Slovenský herec Štefan Kožka nás náhle opustil 14.12. 2020. Pre všetkých to bol obrovský šok. Dnes sa s ním navždy rozlúčili jeho najbližší.
Foto: 
kultura.pravda.sk

Pohreb známeho veterinára zo seriálu Horná Dolná sa konal dnes v bratislavskom krematóriu presne o 13:15 hodine za prítomnosti cca 40 ľudí, medzi nimi aj Michal Kubovčík či Petra Polnišová. Do vnútra však smela ísť iba najbližšia rodina v rámci prísnych opatrení. Ostatní museli stáť vonku pred budovou krematória.

Štefanovi Kožkovi na rozlúčke zahrali piesne od Elliota Smitha – Because, Stinga Fragile, Jaromíra Nohavicu – Minulosť, kapely Queen – Who Wants To Live Forever

Herec pred smrťou nahral video, v ktorom sa vyjadroval k vlastnému priebehu korona vírusu: „Ahojte, som Štefan, mám 66 rokov a mám Covid. Nie, nerobím si srandu, vážení, je to naozaj vážne, lebo za posledné štyri dni som zažil toľko bolesti, že som mal chuť to všetko skončiť. Prosil som Pána Boha a všetkých svätých, nech ma už konečne zoberú z tohto sveta. Vykašľali sa na mňa. Asi so mnou majú ešte iné zámery.“ Najviac ho trápili pľúca.  

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

- - Inzercia - -