Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Celebrity, ktoré tento rok oslávia päťdesiatku

január 03, 2021 - 20:28
Čas nezastavíme. To isté platí aj pri svetových celebritách, ktoré ho však akosi „spomaľujú“ a aj napriek tomu, že im roky pribúdajú, stále vyzerajú skvele.
Foto: 
billboard.com

Pre koho bude rok 2021 znamenať oslavu polstoročnice?  

1. Jeremy Renner
Jeremy Renner je známy z filmov ako napríklad Avengers či Thor, v ktorých si zahral postavu Clinta Bartona.

jeremy_renner.jpg

Foto: 
wired.com

2. Mary J. Blige
Americká speváčka, textárka a producentka. Zároveň je až trojnásobnou držiteľkou ocenenia Grammy.

mary_j._blige.jpg

Foto: 
nbcnews.com

3. Regina King
Spomínate si na film Popoluška, kde si v hlavnej úlohe zahrala Hilary Duff? Tak nepochybne poznáte aj jej vernú priateľku Rhondu z bistra, ktorá jej bola oporou v ťažkých časoch. Práve Rhondu stvárnila Regina King. Okrem iného si zahrala aj v snímkach ako Friday, Legally Blonde 2, Our family wedding atď.

regina_king.jpg

Foto: 
indiewire.com

4. Nathan Fillion
Kanadsko-americký herec, ktorý sa preslávil najmä vďaka postave charizmatického asistenta detektívky Beckettovej. Zrejme už tušíte o koho sa jedná. Správne, nik iný ako Richard Castle to ani nemôže byť.

nathan_fillion.jpg

Foto: 
deadline.com

5. Mark Consuelos
Americký herec Mark Consuelos si počas svojho života zahral viacero postáv. Pre milovníkov seriálov však navždy ostane známy pre svoju rolu Hirama Lodga, mafiánskeho podnikateľa a otca jednej z hlavných postáv (Veronica Lodge)Riverdale.

mark_consuelos.jpg

Foto: 
newsweek.com

6. Shannen Doherty
Kto si za dávnejších čias úplne išiel seriál Čarodejnice? Americká herečka v ňom stvárnila najstaršiu so sestier, Prue Halliwell.

shannen_doherty.jpg

Foto: 
nbcnews.com

7. Mark Wahlberg
Mark Wahlberg je hercom, no aj producentom, modelom a dokonca kedysi býval aj reperom. Medzi jeho najúspešnejšie filmy patrí napríklad Macík, Lúpež po taliansky, Fighter, Krv a pot či Transformers: Zánik.

mark_wahlberg.jpg

Foto: 
biography.com

Celebrít, ktoré tento rok oslávia svoje 50. narodeniny, je omnoho viac. V rýchlosti ešte môžeme spomenúť mená ako Missy Elliott, Jada Pinkett Smith, Snoop Dog, Ricky Martin Jared Leto a ďalší. 

- - Inzercia - -