Dnes je sobota, 01.október 2022, meniny má: Arnold
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! Súťaž o 3x mega zásielku extra šťavnatých žuvačiek MENTOS PURE FRESH!

marec 03, 2021 - 10:20
Zapojte sa aj vy do našej súťaže o obľúbené žuvačky MENTOS. Troch z vás odmeníme zásielkou žuvačiek MENTOS v hodnote 20 €. Súťaž potrvá do 10. 03. 2021 a mená výhercov oznámime v našom facebookovom poste.
Foto: 
Mentos

Osviežte si aktivity u vás doma – len tak pre chuť alebo za odmenu
Zdá sa vám, že je všetko inak ako pred rokom? Pracujeme na home office namiesto v kancelárii, učíme sa online, stretávame sa len virtuálne, cvičíme v obývačke namiesto vo fitnes centre, stolujeme iba vo vlastnej kuchyni. Prispôsobili sme sa a všetko sa dá – len to chce ostať fresh! Doprajte si pri všetkom, čo doma robíte, extra šťavnaté osvieženie, aby vám každodenné povinnosti schuti ubúdali a nestala sa vám z nich len nepríjemná rutina. Dajte si žuvačky Mentos kedykoľvek počas dňa – len tak pre chuť, pred výkonom, počas relaxu aj za odmenu.  

Žuvačky Mentos Pure Fresh lákajú na zahryznutie svojou lahodnou, šťavnatou náplňou. Sú extra veľké, takže si pre výdatnú radosť zo žuvania nepotrebujete dať naraz dve žuvačky, postačí jedna. A čo je skvelé, obsahujú výťažok zo zeleného čaju, ale žiadny cukor! V ponuke sú v rôznych baleniach a príchutiach – okrem mentolových aj jahodové, limetkové, citrónové či s príchuťou cukrovej vaty. Ktoré budú vaše naj v pohodlí domova počas firemného callu, pri sledovaní obľúbeného seriálu, po jedle, pred cvičením, pri hraní hier, alebo keď sa vyberiete na prechádzku do prírody alebo venčíte svojho štvornohého miláčika?

8 ks balenie v typickej Mentos ruličke sa vám pohodlne zmestí do vrecka aj do kabelky, 15 ks balenie do ruksaku a veľké 30 ks balenie majte vždy poruke doma na stole.

www.mentos.sk

Podmienky súťaže: Odpovedzte nám na súťažnú otázku do komentára na Facebooku pod tento súťažný post.

Otázka: Napíšte nám tri dôvody, prečo považujete žuvačky Mentos Pure Fresh za skvelé?

- - Inzercia - -