Dnes je streda, 18.máj 2022, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zaslúžiš si muža, ktorý...

apríl 02, 2021 - 22:08
Vraví sa, dostaneš iba to, čo si zaslúžiš na úkor svojho správania. Aký prístup však preukázať žene, ktorá je tu pre teba 24/7?
Foto: 
pexels.com

Počas života stretneš nespočetné množstvo mužov, ktorí ti dajú buď celoživotnú lásku alebo lekciu. Nikto nie je dokonalý. Je úplne prirodzené, že aj ty máš svoje muchy. Pravdupovediac, všetko sa dá prekonať, keď sa chce, no chtíč musí byť prítomný na oboch stranách. Kým o sebe môžeš povedať, že si pre milovaného človeka schopná obetovať čokoľvek, v tom prípade:

Zaslúžiš si muža, ktorý je tu pre teba rovnako intenzívne ako ty pre neho. Nenechá ťa v štichu, nech príde hocijaké ťažké obdobie, lebo vie, že spoločne prekonáte aj ten najbúrlivejší hurikán. Pomôže ti s rozhodnutiami, ktoré by si zvládla i sama, no nedovolí ti to už len z princípu.

Zaslúžiš si muža, ktorý od teba nebude očakávať verné kopírovanie jeho bývalej. Uvedomuje si dôležitosť tvojej osobnosti, a preto ti dopraje priestor na sebarealizáciu. Pokiaľ nevidí výrazné plusy oproti ostatným ženám, nemá nárok stáť po tvojom boku.

Zaslúžiš si muža, ktorý na prvý pohľad dokáže rozoznať rozdiel medzi tým byť lacnou a sebavedomou. Nekladie ti podmienky, čo môžeš a naopak nesmieš robiť, zverejňovať, hovoriť, prezentovať. Netlačí ťa do neprirodzených zmien, aby tým ulahodil sebe a svojmu okoliu.

Zaslúžiš si muža, ktorý miluje obe ženské fázy: dokonalú uhladenú nastajlovanú dámu, ale aj obyčajné dievča so strapatými vlasmi v cope alebo drdole, so šálkou čaju v ruke, zatiaľ čo sleduje detektívne seriály. Skrátka za tebou vždy príde s úprimným pohľadom a úsmevom na perách vyslovujúc jednoduchú, no zároveň srdcu lahodiacu vetu „si krásna taká aká si“.

Zaslúžiš si muža, ktorý sa s tebou bude vedieť smiať aj na najprimitívnejších vtipoch. Niekto, kto v prípade potreby utrúsi žartovnú poznámku na vlastnú adresu. Humor je skutočne nenahraditeľnou veličinou vzťahu. Príliš seriózne partnerstvá zažívajú absenciu zábavy, čo sa na nich v konečnom dôsledku i odrazí. 

- - Inzercia - -