Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2021: Pohľad do zákulisia

apríl 10, 2021 - 08:35
Za prísnych podmienok v súlade s pandemickými opatreniami, testami a respirátormi sa pripravovali prvé prehliadky jarnej edície 16. ročníka projektu BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz. K maximálnej bezpečnosti dopomohli aj unikátne nájomné priestory spoločnosti Bjoern na Starej Vajnorskej 4 v Bratislave, vďaka ktorým sme mali k dispozícii tisícky štvorcových metrov.
Foto: 
Andrej Hrušovský

Rovnako ako vlani, aj tento rok sa na produkcii video prehliadok spolupracoval tím zložený s profesionálov - svetlá a LED steny zabezpečila spoločnosť Lifepark, kamery a strih REC.production, o choreografiu sa postarala Mária Vlasenko z RiverDanceSchool Bratislava a o skvelé modelky agentúry Mix Model Management a HERIETT models. Zabudnúť nesmieme ani na skvelé vizážistky z Mary Kay a vlasový styling od Lukáš Bielka Hairdesigner. 

hruso_0090.jpg

Foto: 
Andrej Hrušovský


O spríjemnenie atmosféry počas nakrúcania sa postarali aj značky Mercedes-Benz ako generálny partner podujatia a zdrojom energie pre celý štáb bola skvé káva od Coffee Veronia.

hruso_0041.jpg

Foto: 
Andrej Hrušovský

Skôr ako si 14. a 15. apríla 2021 o 20.00 budete môcť vychutnať výsledok práce 10 módnych dizajnérov a značiek, nahliadnite vo fotogalérii do zákulisia.  

- - Inzercia - -