Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako si nepokaziť lásku na prvý pohľad

apríl 11, 2021 - 11:55
Vôňa môže byť akokoľvek kvalitná a príjemná, ale ak vaše „rande naslepo“ prebehne nesprávne, pripravíte sa o možnosť zamilovať sa na celý život. Prečítajte si niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu nepokaziť si "lásku na prvý pohľad".
Foto: 
Oriflame

1. nikdy o seba nešúchajte zápästia, na ktoré ste si aplikovali vôňu. Parfum tým zbytočne zahrejete a vône, ktoré sa majú rozvinúť postupne, rýchlo vyprchajú;

2. aplikovanie parfumu na papieriky a nie na telo značne skresľuje skutočnú vôňu. Parfum by ste mali aplikovať vždy na vašu pokožku (dekolt, zápästie, vnútornú stranu lakťov...), aby ste zistili, ako vonia po reakcii s vašou kožou;

3. na dobré sa oplatí čakať, a tak aj parfum potrebuje svoj čas. Po pár sekundách cítite iba tóny „hlavy“ a až neskôr sa rozvinie „srdce“ a „základ“, ktoré sú pri výbere vône smerodajné. Približne po 15-tich minútach môžete zhodnotiť, či je daný parfum pre vás tým pravým.

Ikonická prémiová značka Giordani Gold nám spríjemňuje život už od roku 1976 nielen svojimi parfumami, ale aj dekoratívnou kozmetikou. Je spojením starostlivo vyberaných ingrediencií s citom pre detail. Už v roku 2015 uviedla na trh prémiovú parfumovú vodu Giordani Gold Essenza, ktorá ženy očarila nielen skvelou vôňou, ale aj dizajnovým flakónom. Pri príležitosti 45. výročia značky sa Oriflame rozhodol  povýšiť svoje vône na dokonalosť a predstavuje parfum Giordani Gold Essenza Blossom. Spojenie dokonalej vône najvyššej kvality a luxusného flakónu, ktorý je ozdobený pravým ružovým zlatom.

Kráľovský kvet pomarančovníka

Podobne, ako ružové zlato vzniká spojením zlata, striebra a medi, aj vôňa parfumu Giordani Gold Essenza Blossom je zložená z troch nádherných kvetov  ̶  akordu kamélie, sambackého jazmínu a pomarančovníka. Práve kvety pomarančovníka, ktoré tvoria srdce parfumu, si vybrala aj kráľovná Viktória v deň svojho sobáša s princom Albertom ešte v roku 1840. Nielenže boli súčasťou jej svadobnej kytice, ale halúzky kvetov pomarančovníka lemovali aj jej svadobné šaty a nachádzali sa v svadobnom venčeku, ktorý mala vo vlasoch. Niet divu, že kvet pomarančovníka zaujal tvorcov Oriflame parfumov natoľko, že je srdcom a dušou všetkých parfumov značky Giordani Gold.

Cena: 40,90 € (Do 03.05.2021 teraz za zvýhodnenú cenu 24,99 €)

- - Inzercia - -