Dnes je štvrtok, 26.máj 2022, meniny má: Dušan
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ktoré hviezdy dali v roku 2021 láske zbohom?

apríl 20, 2021 - 00:43
Po veľkom ošiali predchádzajúcich rozchodov všetci dúfali, že ich obľúbené páry vydržia turbulencie aktuálnych podmienok. Niektorí bojujú ďalej, iní sa rozhodli rozviazať uzly lásky.
Foto: 
nbcnews.com

Aj svetové hviezdy sú len ľudia, čo znamená, že problematika vzťahov sa ich dotýka rovnako ako nás, obyčajných smrteľníkov. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ktoré celebrity dali od začiatku roka 2021 láske svoje zbohom:

1. Jennifer Lopez a Alex Rodriguez
Speváčka JLo a bývalý baseballový hráč, bussiness man Alex Rodriguez sa rozhodli vykročiť každý vlastnou cestou. Dohady o rozchode kolovali éterom už v marci 2021, kedy ich však dvojica vyvrátila s tým, že na istých veciach musia spoločne popracovať. To sa im ale nepodarilo. Po finálovom rozhodnutí pre Today uviedli: „Uvedomili sme si, že sme lepší ako priatelia, a tešíme sa, že tomu tak zostane. Budeme naďalej spolupracovať a navzájom sa podporovať v našich spoločných podnikoch a projektoch.  Prajeme sebe a deťom jeden druhého to najlepšie. Z úcty k nim, jediný ďalší komentár, ktorý musíme povedať je poďakovanie všetkým, ktorí poslali milé slová a podporu.“

jlo_a_alex_rodriguez.jpg

Foto: 
billboard.com

2. Camila Mendes a Grayson Vaughan
V prípade hlavnej protagonistky seriálu Riverdale Camily Mendes a fotografa Graysona Vaughana ide len o údajný rozchod. Obľúbená Veronica Lodge totiž vykonala kompletné prečistenie svojho instagramového účtu od fotiek Graysona a taktiež pri jeho ikonke klikla na tlačidlo „unfollow“. Zároveň svoj insta príbeh 26. marca obohatila o záhadný citát: „Nie som si istá ako to muži urobili, ale presvedčiť svet, že ženy sú emocionálne pohlavie je možno najúspešnejším podvodom v histórii.“ Napriek tomu vyšlo vyjadrenie od zdroja, že medzi nimi nejde o žiadnu veľkú drámu.

camilla_mendes.jpg

Foto: 
centralfifetimes.com

3. Ashley Benson a G-Eazy
Hviezda Pretty Little Liars a úspešný muzikant, vlastným menom Gerald Earl Gillum, taktiež pretli lano zväzujúce ich spoločnú lásku po deviatich mesiacoch, odkedy ich prvýkrát zazreli pri romantickej chvíľke v marci 2020. Fanúšikovia o rozchode špekulovali hneď po tom, čo si všimli ako seriálová Hanna Marin prestala sledovať G-Eazyho instagramový účet.

ashley_benson_a_g-eazy.jpg

Foto: 
pagesix.com

4. Ben Affleck a Ana de Armas
Vzťah Bena a Any sme vám priniesli už dávnejšie v tomto článku. I keď sa jednalo o údajný rozchod, 18. januára bol prostredníctvom zdrojov potvrdený. Dôvody sa však rozchádzajú. Zatiaľ čo jedni tvrdia, že to bola práve Ana, ktorá sa rozhodla spoločný život ukončiť, pretože nesúhlasila s myšlienkou stáleho pobytu v Los Angeles, kde Ben zjavne musí zotrvávať skrz svojich detí, druhí uvádzajú, že idea rozdelenia prišla z oboch strán. 

ben_a_ana_de_armas.jpg

Foto: 
nickiswift.com

5. Zoë Kravitz a Karl Glusman
Rozprávkového happy endu sa nedočkali ani herci Zoë Kravitz a Karl Glusman. Po 4 rokoch spolu a 18 mesiacoch manželstva herečka požiadala o rozvod 23. decembra 2020, no informácia sa k verejnosti dostala až deň po novom roku.

zoe_kravitz_a_glusman.jpg

Foto: 
etonline.com

6. Rebel Wilson a Jacob Busch
Sympatická herečka, ktorú poznáme najmä zo snímok Pitch Perfect, Podfukárky a Ako byť single nám už zrejme poradí ako byť single aj mimo scenár. Vzťah s dedičom Budweiseru započal krátko pred pandémiou, no rovnako tesne po oslavách nového roka oznámili koniec. Rebel svoju slobodu naznačila i vo svojom instagramovom poste s popisom „Slobodné dievča mieri na Super-Bowl.“

rebel_wilson_a_jacob_blusch.jpg

Foto: 
hellomagazine.com


- - Inzercia - -