Dnes je streda, 30.november 2022, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Po akých ženách muži túžia?

máj 17, 2021 - 15:22
Aj keď si častokrát myslíme, že vieme na sto percent predvídať, čo naše opačné pohlavie vyžaduje, nie vždy je to tak. Po akých ženách teda muži túžia?
Foto: 
pexels.com

Muži aj ženy sú rovnako len ľudia, čo znamená, že v samotnej podstate chcú jedno a to isté.

1. Samostatné, zabezpečené a sebavedomé ženy
Muži túžia po ženách, ktoré si ich vyberú preto, lebo ich skutočne chcú, a nie zo zúfalstva (emocionálne i materiálne). Potrebujú byť žiadaní, no zároveň vyžadujú, aby mala ich partnerka samostatnú identitu, vlastné záujmy, priateľov, aby bola aktívna a nezávislá. Skrátka, aj napriek faktu, že tvoríte pár, nezabúdajte na svoje životy, ktoré ste žili pred príchodom milovanej polovičky.

2. Neznášajú manipuláciu
Muži nechcú svojej partnerke čítať myšlienky, nechcú, aby im vysielala kódované signály, ktoré ledva vedia rozlúštiť, nechcú byť tlačení do brania viny takpovediac na svoje triko, v situáciách, za ktoré nie sú zodpovední. Nechcú sa v rámci vzťahu pohybovať príliš rýchlo akonáhle cítia obavu, že sa tým všetko pokazí. Úplne stačí ak sa s nimi budete rozprávať narovinu a priamo. Sami vám povedia, čo potrebujú, čo vyžadujú a taktiež vám ukážu, čo všetko sú ochotní spraviť pre vás. Nemanipulujte ich k dosiahnutiu svojich cieľov, pretože práve týmto spôsobom ich od seba odradíte.

3. Úprimná komunikácia je u nich prioritou
Muži chcú ženy, ktoré sa neboja nahlas povedať, čo si myslia, ako sa cítia a čo od spoločného vzťahu očakávajú. Úprimnosť by mala byť jej silnou stránkou. Žena, ktorá dokáže vyjadriť čokoľvek narovinu, no stále si pri tom zachovať ľudskosť je pre nich doslova výhrou.

4. Zrelosť, schopnosť preberať zodpovednosť za svoje činy a stabilita
Tieto vlastnosti pre mužov zohrávajú veľmi dôležitú rolu. Ich partnerka by si mala vedieť zo seba urobiť srandu, no zároveň poznať, kedy je čas na serióznosť. Rovnako by mala byť schopná preberať zodpovednosť za svoje činy a slová. I navzdory tomu, koľko žien si myslí, že muži nemajú záujem o zveľaďovanie a rozvoj vzťahu aj ich vlastnej osobnosti, nie je to pravda. Nedbajú iba na to, či vyzeráme ako super modelky. V skutočnosti prihliadajú aj na vnútornú stránku.

- - Inzercia - -