Dnes je utorok, 05.júl 2022, meniny má: Cyril, Metod
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Základ každej "mejkap maniačky"

jún 27, 2021 - 19:54
Práve ženy majú často problém s uskladnením svojich kozmetických pomocníkov. Praktická skladacia kozmetická taštička však tento problém vyrieši raz a navždy.
Foto: 
shutterstock.com

V správnej taštičke by však nemala chýbať ani základná výbava, ako napríklad tvarovaná hubka na make-up a štetec kabuki, s ktorými hravo vytvoríte look ako od profesionála.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Či už si potrebujete zabaliť váš make-up len tak do kabelky alebo hľadáte spôsob, ako si kozmetiku usporiadať napríklad na cesty, šikovná kozmetická taštička padne určite vhod. Kozmetický gigant navyše ponúka všetko, čo by mala vo svojej kozmetickej taštičke správna make-up milovníčka mať.

Závesná kozmetická taštička

Materiál: PU
Rozmery poskladanej taštičky: 22 x 14,5 x 10 cm
Bežná cena: 12,90 €

Zbierka vášho make-upu si zaslúži len to najlepšie. Uložte si svoje poklady do skladacej kozmetickej taštičky s tromi priehradkami na zips, kde sa zmestí všetko potrebné. Majte tak poruke presne to, čo práve potrebujete. Čerešničkou na torte je už len praktický závesný háčik pre ľahkú manipuláciu.

Tvarovaná hubka na make-up

spongia-small.jpg

Foto: 
Avon

Farba: ružová
Materiál: polyuretán
Rozmery: 4 x 6 cm
Bežná cena: 7,50 €

Spojenie ikonického tvaru a príjemného povrchu zaručí precíznu aplikáciu s minimálnou spotrebou vášho make-upu. Zúžená časť je skvelá na nanášanie na miesta, ktoré sú ťažšie dostupné, ako nos alebo oblasť pod očami.

Štetec kabuki

kabuki_stetec.png

Foto: 
Avon

Materiál: nylónové štetinky
Rozmery: 6,5 x 2,5 cm
Bežná cena: 10,50 €

Neodmysliteľnou pomôckou pre vytvorenie dokonalého make-upu je práve kabuki štetec. Pomocou neho totiž docielite nielen rovnomerné, ale aj prirodzené nanesenie púdrov či bronzérov, nech už ste kdekoľvek. 

- - Inzercia - -