Dnes je utorok, 05.júl 2022, meniny má: Cyril, Metod
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aktuálne letný look inšpirovaný Tokyom

jún 28, 2021 - 16:03
Kozmetický gigant nepoľavuje a na trh neustále prináša nielen mnohé inovácie, ale aj jedinečné novinky. Oživte svoj každodenný look s novinkami inšpirovanými hlavným mestom Japonska, ktoré by nemali chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke.
Foto: 
shutterstock.com

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Zaobstarajte si hi-tech výrobky s inovatívnym zložením a dosiahnite trendy vzhľad inšpirovaný energiou a vitalitou Tokia. Vykúzlite s týmito jedinečnými produktami dokonalý look len v  troch jednoduchých krokoch a nakombinujte si svoje obľúbené odtiene priamo pre seba!

mark. Kaligrafická linka na oči Oh So Tokyo

Objem: 0,5 g
Bežná cena: 13,90 €

Prvá kaligrafická linka na oči pre ultra precíznosť zaručuje vysoko pigmentovanú dávku intenzívnej saténovej farby. Kaligrafický hrot štetca ponúka ľahké a presné nanášanie, či celodennú výdrž bez rozmazávania. Linku navyše nájdete hneď v troch trendových farbách.

mark. Farba na pery a líčka Oh So Tokyo

Objem: 2,5 ml
Bežná cena: 12,90 €

Nová farba na pery a líčka pre trendy monochromatický vzhľad. Pigment je rozptýlený v ľahkej vodovej textúre, vďaka čomu už v jednom kroku dosiahnete polomatný efekt pomocou prstov. Stačí si vybrať z piatich pigmentovaných odtieňov.

Paleta na líčka 2 v 1 Oh So Tokyo

Objem: 6 g
Bežná cena: 11,90 €

Prvá ombré lícenka pre jedinečnú príťažlivosť. Originálny a zároveň prirodzený vzhľad dosiahnete jedinou paletkou, ktorá spája matný saténový finiš a žiarivý rozjasňovač.

- - Inzercia - -