Dnes je streda, 18.máj 2022, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kvetinová posila pre vaše nechty

september 14, 2021 - 11:22
Základom dokonalej manikúry sú zdravé nechty a vyživená pokožka v ich okolí. Nedostatok vitamínov, domáce práce aj častá dezinfekcia si však vyberajú svoju daň a tak je čas dopriať rukám to, čo naozaj potrebujú. Novinky od Dermacol hydratujú a zjemňujú nechtové okolie a posilňujú nechty, ktoré budú pri pravidelnom používaní až o 50 % silnejšie. Bonusom je luxusné a voňavé zloženie s lupienkami kvetov vo vnútri.
Foto: 
cottonbro from Pexels

Harmančekový olej pre skrášlenie, posilnenie a zjemnenie nechtového okolia

Zjemňujúci olejček s kvetmi harmančeka a vitamínmi A a E poskytuje nechtom a nechtovému okoliu extra vyživujúcu starostlivosť. Pravidelná aplikácia podporuje rast nechtov, predchádza ich štiepeniu a tvorbe záderov. Vegánske  zloženie bez parabénov, konzervantov a silikónov je vhodné na pravidelné používanie kedykoľvek počas dňa.

Použitie: Praktickým roll-on aplikátorom naneste malé množstvo olejčeka a jemne ho vmasírujte do nechtového lôžka a okolia, až pokým sa nevstrebe.

Harmančekový olej na nechty a nechtovú kožičku, Dermacol – 7,65 eur

Gél s ružovým olejom na odstránenie nechtovej kožičky

Kožička okolo nechtov je dôležitou ochrannou bariérou pred nepríjemnými infekciami, preto ju treba pravidelne ošetrovať. Gél s ružovým olejom od Dermacol zmäkčuje nechtovú kožičku, zabraňuje jej dehydratácii, poškodeniu a tvorbe záderov. Dobre vstrebateľná gélová textúra s vegánskym zložením bez parabénov a konzervantov obsahuje pre kožu dôležité vitamíny A a E.

Použitie: Gél s praktickým štetčekom naneste na kožičku v okolí nechtov a nechajte pôsobiť 10 – 15 minút.  Olejček môžete použiť aj ako nočnú starostlivosť.

Gél s ružovým olejom na odstránenie nechtovej kožičky, Dermacol – 7,65 eur

TIP na extra starostlivosť: Základom dokonalej manikúry  je vyživená a hydratovaná pokožka rúk. Nezabúdajte preto na pravidelnú starostlivosť počas celého dňa. Harmančekový krém na ruky   obnovuje ochrannú bariéru pokožky a upokojuje ju pri podráždení. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.  V praktickom balení s pumpičkou ho môžete mať po ruke na pracovnom stole aj v aute.

 

Krém na ruky s pumpičkou – harmanček, Dermacol – 4,59 eur / 150 ml

- - Inzercia - -