Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krása začína vo vnútri

september 18, 2021 - 13:11
Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Tušili ste, že kozmetický gigant predá každú sekundu až 2 ANEW skincare výrobky? Obľúbená značka nepoľavuje a opäť prichádza s novinkou z rady ANEW – obnovujúce pleťové sérum s Protinolom vhodné pre všetky vekové kategórie, typy a tóny pleti. V kombinácii s novým kolagénovým nápojom LiiV budete vyzerať nielen lepšie, ale predovšetkým sa tak aj cítiť. Kto by predsa nechcel odrátať nejaký ten rôčik zo svojej pleti?
Foto: 
Birgith Roosipuu

Aby bola pleť krásna, potrebuje starostlivosť aj zvnútra. Pokiaľ ide o krásu, Avon vie lepšie, než ktokoľvek iný, že starať sa o seba nestačí len na povrchu, pretože pleť potrebuje výživu aj zvnútra. Pokiaľ ide o vedu spojenú s krásou, už roky patrí kozmetický gigant medzi svetovú špičku. Avon pozná ženy a vie, čo pomáha ich pleti, aby vyzerala a bola zdravá, mladistvá a rozžiarená. Okrem novinky z rady Anew spolu s nutričnými expertmi vytvorili výživové doplnky značky LiiV, ktoré sa prispôsobia vášmu rušnému životnému štýlu a pomôžu vám cítiť sa a vyzerať lepšie každý jeden deň. Krása sa totiž začína vo vnútri.

 Obnovujúce pleťové sérum s Protinolom

Objem: 30 ml

Bežná cena: 23,90 €

Je možné obnoviť pleť za 7 dní? S duálnou podporou kolagénu áno! Pleťové sérum Anew napomáha stimulovať tvorbu nielen kolagénu typu III, ktorý vytvára štruktúru pleti, ale aj kolagénu typu, ktorý túto štruktúru spevňuje. Výsledkom podpory tvorby týchto 2 typov kolagénu je obnovenie a omladenie pleti už za 7 dní. Vďaka obsahu prelomovej technológie podporuje aj tvorbu niacínamidu, ktorému vďačíme za viditeľné výsledky v boji proti vráskam. Sérum počas 7 dní redukuje vrásky, zlepšuje pevnosť, obnovuje jemnosť, prinavracia jas, minimalizuje póry, zlepšuje pružnosť a obnovuje odolnosť.

Kolagénový nápoj v prášku Collagen Plus LiiV

liiv.jpg

Foto: 
Avon

Objem: 14 x 3,7 g

Bežná cena: 15,00 €

Vedeli ste, že 80% štruktúry vašej pokožky tvorí kolagén? Kolagénový nápoj ho pomáha dopĺňať zvnútra a udržuje tak vašu pokožku krásnu. Nápoj poskytuje duálny podporný a ochranný účinok pre zdravý vzhľad pleti a vďaka prírodnej jablkovej príchuti aj výborne chutí! Znižuje tiež viditeľnosť vrások, ochraňuje pred voľnými radikálmi a posilňuje nechty i vlasy. Kolagénový nápoj je vyvinutý v spolupráci s odborníkmi na výživu, všetky zložky sú geneticky nemodifikované a obsahuje len prírodné sladidlá a arómy. 

- - Inzercia - -