Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nájdite svoju silu

september 19, 2021 - 09:52
Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Počuli ste o tom, že výrobky z dielne spoločnosti Avon získali za posledné 3 roky viac než 300 ocenení? Je viac než dôležité si uvedomiť, že krása žien pramení z vnútra a z toho ako sa cítia. V Avone veria, že šikovnými kozmetickými doplnkami krásu zvýrazníme, netvoríme. Mnohé ženy našli v líčení svoju záľubu, dodáva im sebavedomie alebo sa líčia len tak pre radosť. Nová línia Power Stay je vhodná pre skúsené make-up maniačky i začiatočníčky.
Foto: 
Candice Picard

Upustite uzdu svojej fantázii. Siahnite po línií, na ktorú sa môžete spoľahnúť po celý deň. Power Stay sa pýši svojou výdržou, intenzitou i praktickosťou. Len so štyrmi produktami si na tvári vykúzlite look kedykoľvek a kdekoľvek. Či už sa chystáte do práce, na večeru alebo stretnutie s priateľmi – z línie Power Stay si vyberie každá. „Každý profesionál a fanúšik líčenia má rád, keď líčenie vydrží čo najdlhšie. Ja som si pre svoju profesionálnu prácu v TV a vo filme obľúbil líniu Power Stay,“ dodáva Pavel Bauer, oficiálny vizážista Avon SR & ČR.

Dlhotrvácny očný tieň v tyčinke Power Stay

Objem: 1,4 g

Bežná cena: 8,90 €

Do kabelky alebo na cesty – ideálnym spoločníkom je dlhotrvácny očný tieň Power Stay. Doslova jedným ťahom si vytvoríte dokonalé líčenie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Tiene vydržia na viečku až 16 hodín, vďaka intenzívnej farbe sú vhodné aj ako očná linka. Majú vodoodolné zloženie a tak sa nemrvia, a neostávajú v záhyboch oka. Poteší aj samoostriaca technológia, ktorá je zárukou jednoduchej aplikácie. Práve preto si ich obľúbil  aj Pavel Bauer: „Nový dlhotrvácny očný tieň v tyčinke Power Stay je rýchlym a praktickým pomocníkom, s dlhotrvajúcim efektom na očiach.“.

 Dlhotrvácna pomáda na obočie Power Stay

Objem: 2 g

Bežná cena: 12,50 €

Túžite po perfektne upravenom obočí za každej situácie? Dlhotrvácna pomáda na obočie Power Stay vďaka svojmu vodoodolnému zloženiu vydrží až 24 hodín a to bez najmenšieho rozmazania. Zabudovaný aplikátor je garanciou jednoduchej aplikácie, pomáha zjednotiť i zvýrazniť obočie a navyše ho krásne definuje.

 Ľahká dlhotrvácna farba na pery Power Stay

Objem: 3 ml

Bežná cena: 8,90 €

Dlhotrvácna farba na pery spája dokonalú farbu a ľahké zloženie, vďaka čomu je ideálna na vrstvenie pre rôznu intenzitu. Nevadí jej ani rúško, či konzumácia – bez rozmazania na perách vydrží až 10 hodín. „Ľahká dlhotrvácna farba na pery Power Stay je bohatá na pigment a vytvorí efektnú dlhotrvajúcu farbu na perách. Je to praktický a geniálny pomocník pri profesionálnom aj každodennom líčení. Môžem ju len odporúčať!“, odkazuje Pavel Bauer.

 Tekutá očná linka Power Stay

Objem: 1,2 ml

Bežná cena: 8,90 €

Precízna a dlhotrvácna! Presne taká je nová tekutá očná linka Power Stay. Linka na viečku vydrží bez problémov až 24 hodín a vďaka precíznemu hrotu uľahčuje nanášanie skúseným make-up fanynkám i začiatočníčkam.

- - Inzercia - -