Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Každá navonok obyčajná žena má svoj neobyčajný príbeh

september 26, 2021 - 08:14
Avon sa od ostatných kozmetických značiek odlišuje práve tým, že využíva silu krásy na zmenu k lepšiemu. Načúva potrebám žien, hovorí o dôležitých témach nahlas a vytvára tak pozitívne zmeny. Neustále sa snaží posilniť postavenie žien a poskytnúť im tak vlastnú identitu a slobodu. Avon totiž verí, že každá navonok obyčajná žena má svoj neobyčajný príbeh. Spoločnosť oslavuje tri dôležité míľniky, ktoré nemôže osláviť inak, než s vášňou v spoločnosti inšpiratívnych žien.
Foto: 
Avon

Avon tento rok oslavuje nie len svoje 135. výročie od založenia, ale taktiež aj svoje okrúhle 30. výročie na Slovensku a v ČR. Keďže najväčšou inšpiráciou sú pre kozmetického giganta práve ženy, na počesť výročia prichádza s digitálnou galériou príbehov, ktorá zhromažďuje inšpiratívne príbehy a oslavuje tak silu žien po celom svete. Galéria My Story Matters nielen spája a motivuje, ale taktiež poukazuje aj na ženskú silu, odvahu a odhodlanie. Každý príbeh je dôkazom toho, že ženy sú silné, vášnivé a odvážne, a nikto by ich nemal podceňovať. „Od roku 1886 sme robili krásu inak a prešli sme od jednej priekopníckej podnikateľky k piatim miliónom Avon Ladies a Avon Gentlemenov. Sme však len na začiatku a budeme pokračovať v podpore žien ďalších 135 rokov a viac. Pri vstupe do digitálneho veku sme odhodlaní šíriť a robiť dobro prostredníctvom našich ľudí, cieľov a produktov,“ hovorí Angela Cretu, generálna riaditeľka spoločnosti Avon.

Pri príležitosti osláv kozmetický gigant predstavuje aj hneď niekoľko sezónnych noviniek. ANEW Protinol Power sérum, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie, tipy a tóny pleti, novinky z línie Power Stay, a v neposlednom rade aj nové vône pre ňu aj pre neho, Maxime & Maxima Icon – jemnosť spojená s vášňou v jednom flakóniku.

Avon sa neustále snaží inovovať a napredovať aj pri využívaní digitálnych nástrojov. Pri príležitosti 135. výročia spoločnosť oznámila aj niekoľko vylepšení pre aplikáciu Avon ON, či spustenie nového vernostného programu, z ktorých sa môžu tešiť predovšetkým Avon Ladies a Avon Gentlemani. Ako oslavu svojej bohatej histórie podpory žien spoločnosť oslovila aj britskú ilustrátorku Bett Norris, ktorá pretvorila sériu ikonických plagátov zobrazujúce osoby, ktoré stelesňovali a budovali spoločnosť.

spolocna_fotka.jpg

Foto: 
Avon

Avon je však oveľa viac, než len kozmetická spoločnosť. Búra bariéry a zvyšuje povedomie o rakovine prsníka, či domácom násilí. Neziskovým organizáciám o.z. Zdravá žena, o.z. Tak trocha inak, o.z. Liga proti rakovine a Aliancií žien odovzdal sumu viac než 30 000 € na podporu projektov bojujúce za zdravé prsia a proti domácemu násiliu. Svoje výročie využil líder na trhu aj ako veľký záväzok v podobe podpory CSR aktivít na Slovensku a v ČR spoločne sumou 270 000 € určených na pomoc, ktoré naplňujú poslanie značky.

dara_rolins.jpg

Foto: 
Avon

Oslavou týchto úspechov bola aj tlačová konferencia, ktorá sa uskutočnila 21. septembra v Prahe a niesla sa v podobnom duchu za bohatej účasti novinárov, ambasádorov a odborníkov. Inšpiratívne ženy zastupovali aj známe osobnosti, ako Dara Rolins, Adela Vinczeová, Hanka Kynychová, či Nina Schwarz, ktorá je tiež autorkou a speváčkou čerstvo predstavenej hymny Avonu určenej všetkým ženám – Síla v nás. Počas tlačovej konferencie bolo vytvorené aj jedinečné audiovizuálne dielo, ktorého súčasťou bolo netradičné hranie na rastlinách.

nina_schwarz.jpg

Foto: 
Avon

Tak ako? Myslíte si, že poznáte Avon? Naozaj?! Už 135 rokov sa spoločnosť snaží veci robiť inak. A neprestáva. Vlastne ešte len začína...

 

- - Inzercia - -