Dnes je utorok, 24.máj 2022, meniny má: Ela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Spoveď bývalej striptérky

november 03, 2021 - 08:00
Hoci by na svojej minulosti nič nemenila, podobnú brigádu by svojim deťom neodporúčala. Majka nám priblížila svoj pikantný príbeh o dobre platenej práci.
Foto: 
shutterstock.com

Mária pochádzala z malebnej dedinky a do hlavného mesta prišla študovať farmáciu. V bare so spolužiačkami sa zoznámila s mužom, ktorý jej ponúkol prácu s garanciou vysokého zárobku. Zo začiatku radikálne odmietla, avšak situácia sa zmenila, keď u nej doma nastali rodinné komplikácie a sľúbené vreckové viac neprichádzalo. Učenia bolo veľa, času a peňazí málo. Vtedy ju napadlo zavolať na číslo z onoho večera. "V tom momente som ešte nevedela, čo pracovná ponuka zahŕňa a hoci vysoká výplata vopred smrdela, nevidela som iné východisko. Keď som vystúpila z autobisu č. 39 v centre mesta a vošla do jednej z tmavých uličiek na dohodnutej adrese, všimla som si ružový blikajúci nápis. Zháčila som sa a chcela som sa zvrtnúť na opätku, ale zvedavosť ma hnala ďalej."

Majka tancovala vyše troch rokov, dokončila si vysnené štúdium a momentálne je matkou dvoch malých detí. Jej manžel o minulosti netuší. "Na pracovné tempo som si rýchlo zvykla. Hneď na úvodnom stretnutí som si pozrela vystúpenia od kolegýň, ktoré mi pripadalo veľmi vkusné. Ako bývalá folkloristka som mala rytmus v krvi a nahota mi nikdy neprišla ako niečo vulgárne. Čo mi však naozaj prekážalo boli nevyžiadané dotyky, ktoré ochrankár nie vždy stihol odvrátiť. Najhoršie na tom bolo, že práve on, ktorý mal dbať na našu nezpečnosť, sa vždy chopil príležitosti zneužiť svoje postavenie. Aj to bol jeden z dôvodov pre ktorý som sa nakoniec rozhodla skončiť a zamestnať sa v lekárni v našom okresnom meste. Bartislavu budem mať navždy spojenú s mojou minulosťou. Hoci o týchto temných časoch vie iba moja najlepšia priateľka."

Na svojej minulosti by však Majka nič nemenila, zarobené peniaze jej pomohli dostať sa k vytúženému domu a manžel je vďačný, že nemusel financovať nákladné bývanie sám. Na pôvod peňazí sa jej nikdy nepýtal. Čo by však povedala na to, ak by s podobným nápadom prišla jej vlastná dcéra?

"Ako matka som určite proti. Súčasná doba je nebezpečnejšia v tom, že sociálne siete sú všade a tajomná brigáda sa môže ľahko odhaliť. Zároveň sú aj momenty, kedy samej mi je z týchto spomienok smutno. Bola by som rada, ak by si našla inú cestu."

- - Inzercia - -