Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Generálna riaditeľka vydavateľstva STAR Production Mária Reháková prezradila niečo o sebe

november 19, 2021 - 09:10
Generálna riaditeľka vydavateľstva STAR Production Mária Reháková v rozhovore pre akčné ženy prezradila, či aj v noci odpovedá na emaily, v čom má základ jej kreativita, aké sú momentálne najväčšie mediálne trendy v reklamnom priestore, čo pre ňu znamená úspech a prečo sa darí Slovenke vychádzať už od roku 1948.
Foto: 

Práca v médiách je náročná  a ľudia na čele vydavateľstva alebo periodika pracujú nonstop. Ako to máte vy?

Mám to rovnako. Pohybujem sa vo svete neustáleho prílevu informácií, ktorým sa musíte podriadiť. Beriem to ako fakt a nevyhnutnosť, ktorá ma však neoberá o energiu, ale naopak, dodáva silu ísť ďalej. Jedine sa snažím eliminovať neustále telefonovanie, selektujem podujatia a dala som si záväzok, že v noci sa budem venovať spánku a nie odpovediam na maily, ktoré sú síce dôležité, ale aj to musí mať isté hranice.

Ktorá aktivita v práci vám robí, naopak, najväčšiu radosť?

Vždy sa teším na porady vedenia, kde sú konštruktívne debaty. S profesionálmi sa každý posúva ďalej. Mám rada aj prácu s číslami. Moja kreativita má základ v biznis pláne:-).

ram_8031.png

Foto: 
Ivana Orešková

Aké sú podľa vás momentálne najväčšie mediálne trendy v reklamnom priestore?

Spájanie reklamného vizuálneho priestoru s PR materiálmi. Rovnako sústredenie sa na rôznorodé aktivity, na ktorých spoločne s vydavateľstvom participujú aj dlhodobí klienti.

Na čo ste najviac hrdá, ak by sme sa rozprávali o úspechoch a čo pre vás úspech znamená?

Som hrdá, že sa nám vo vydavateľstve podarilo udržať jednu z najstarších printových značiek na Slovensku. Slovenka vychádza nepretržite od roku 1948 a túto kontinuitu sa nám podarilo zachovať. Je to úspech zachovať aj v súčasnosti a za dobrých obchodných a inzertných podmienok tento výnimočný titul. Je to úspech nielen môj, ale aj redaktorov, ktorí v redakcii pôsobili a pôsobia. A čo pre mňa znamená úspech? Akceptáciu našich titulov v mediálnom priestore v zmysle zachovania dôveryhodnosti a kvality.

rehakova-oreskova_4372_2.jpg

Foto: 
Ivana Orešková

Na aký pracovný úspech ste najviac hrdá?

Ako som povedala, na vybudovanie vydavateľstva s periodikami s dôveryhodným obsahom. A samozrejme, na projekty, ktoré sa stali v súčasnosti významnými celoslovenskými podujatiami.

img_9139.png

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -