Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Parfém ako symbol lásky aj na Vianoce

december 23, 2021 - 05:00
Ak neviete ako vyriešiť hlavolam v podobe správneho darčeka pre milovanú osobu, stavte na parfém. Darujete ním lásku aj potešenie zároveň. Milovanú osobu bude sprevádzať počas celého dňa, až kým si večer opäť nepadnete do náručia.
Foto: 
Trussardi

Navyše, ak sa inšpirujete osvedčenými stálicami, prešľap vám ani pri výbere vône nehrozí. Nechajte sa zlákať kultovou talianskou značkou Trussardi, ktorá sa okrem parfémov pýši aj oblečením a módnymi doplnkami a to už od roku 1911. Každá vec či parfém z ich dielne vyznáva taliansku kultúru a životný štýl, tak si ho doprajte aj vy a ovoňajte aspoň kúsok filozofie „La dolce vita“.

Vďaka adventnému kalendáru môžete získať toaletnú vodu Trussardi Donna Pink Marina, ktorá je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia. V každej spoločnosti s ňou budete neprehliadnuteľná. Ak hľadáte ten správny dar pre ženu 21.storočia, práve ste ho našli. Darujte Trussardi Donna Pink Marina sebe alebo milovanej osobe a presvedčte sa, že láska hory prenáša.

dizajn_bez_nazvu56.png

Trussardi Donna Pink Marina
Parfém ako symbol lásky aj na Vianoce
Foto: 
Trussardi

Ak máte i tak stále pocit, že hľadáte čosi iné, Notino.sk má od značky Trussardi v ponuke aj iné hviezdy. Čo tak stálica Trussardi My Name alebo skvost pre mužov Trussardi Levriero Collection Uomo?

Nezabudnite, že vôňa po vás ostáva v miestnosti ešte dlho potom ako ju opustíte. Vyberte si preto s láskou. Ak stavíte na Trussardi, jedna vec je istá. Rozhodli ste sa správne.

- - Inzercia - -