Dnes je streda, 18.máj 2022, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 znamení, že váš online vzťah speje k niečomu vážnejšiemu

december 21, 2021 - 08:30
Niektorí berú online chatovanie len ako hru s písmenkami. Iní zasa ako rozptýlenie na nudné večery. Niekedy však máme pocit, že sme si s dotyčným dokonale sadli už počas chatovania a vyzerá to aj na niečo vážnejšie. Po pár nemilých skúsenostiach ale váhate, či to tak nevnímate len vy. Preto ponúkame zopár tipov, ako zistíte, či má vážnejší záujem aj opačná strana.
Foto: 
shutterstock

Chce sa stretnúť 

Píšete si už dosť dlhú dobu na to, aby ste sa stretli aj osobne. Pozvanie na rande ale neprichádza, čo nemusí byť vždy zlé znamenie. Možno sa dotyčný hanbí a nenašiel zatiaľ dostatok odvahy. Sem tam ale nenápadne spomenie, že s tým počíta. Keď vám napríklad napíše, že vás niekedy rád uvidí, alebo sa nevie dočkať kedy sa stretnete, reagujte pozitívne. Ak sa na to cítite, môžete to navrhnúť aj vy sami. 

Zaujíma sa 

O to, čo robíte počas dňa. Ako vám je v práci. Aký ste mali deň. Čo vás trápi. Stane sa vám cez deň vtipná maličkosť a máte chuť sa s ňou podeliť práve s touto osobou ? S nadšením vám chodia podobné správy aj naspäť? Hoci sa to nezdá, ale ak vám dotyčný vie aj cez chat vyčariť úsmev na tvári, je to dobré znamenie. Je to niekto, kto má podobný humor a pohľad na svet ako vy. A to je veľmi dôležité. 

Neodmlčal sa na dlhšiu dobu

Niektorí si v online svete robia len určitý prieskum, hrajú rôzne trápne hry a zavádzajú. Jedným z poznávacích znamení osôb tohto typu je, že vás dlhú dobu ignoruje. Ak na to nemá vážny, uveriteľný dôvod a neospravedlní sa, buďte na pozore. Takýto človek to s vami zrejme nemyslí vážne. 

Vaše rozhovory neostávajú len na povrchu 

Nepíšete si len o všedných maličkostiach. Prehodnotili ste úprimne predošlé vzťahy, či rozobrali politiku alebo zašli do filozofie. Viete konverzovať aj o dôležitejších témach ? A vaše názory sa ako tak zhodujú? Ak sa vám k tomu všetkému dotyčný nedajbože citovo otvoril, je to veľký krok. 

Pamätá si, čo ste napísali 

Vytiahol na vás niečo, čo ste spomenuli už dávno? Je to znak toho, že sa na vaše konverzácie sústredí a pamätá si, čo píšete. Aj keď sa to nezdá, v online priestore je to veľká vec. Vnemov je z každej strany nekonečno veľa. Ak by si písal s viacerými naraz, pravdepodobne by to nezachytil. A ak si píše len s vami, máte čiastočne vyhraté. 

- - Inzercia - -