Dnes je piatok, 03.február 2023, meniny má: Blažej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Princ Harry prvýkrát ukázal dcéru

december 25, 2021 - 16:00
Vojvoda a Vojvodkyňa zo Sussexu ukázali prvú fotografiu svojej dcérky Lilibet. Stalo sa tak pri príležitosti vianočnej pohľadnice, ktorú posielajú v rámci ich charitatívnej organizácie založenej v roku 2020.
Foto: 
Instagram bbcnews

Fotografia zobrazuje Meghan ako dvíha Lilibet na rukách zatiaľ čo vedľa nej sedí Princ Harry, ktorý drží ich dvojročného syna Archieho na kolenách.

Lilibet, narodená v júni tohto roku, má milé biele šaty. Celá snímka má ležérny charakter, lebo vznikla u Harryho a Meghan doma, toto leto v Santa Barbare v Kalifornii. Postaral sa o ňu Alexi Lubomirski.

Ide pritom o vôbec prvý záber Lilibet použitý na verejné účely, keď bola pohľadnica odoslaná emailom cez Archwell charity spoluzaloženú vojvodom a vojvodkyňou v roku 2020.

Text hovorí za všetko:

"Tento rok, 2021, sme na svete privítali našu dcéru, Lilibet. Archie z nás spravil "mamu" a "tata", Lili z nás spravila rodinu."

Pohľadnica má upriamiť pozornosť na príspevky vyzbierané párom pre sedem amerických organizácií, ktoré pomáhajú rodinám tešiť sa na 2022- od tých čo boli premiestnení z Afganistanu až po americké rodiny v núdzi.

Ktorá pohľadnica sa vám páči viac, Harryho alebo Williamova?

dizajn_bez_nazvu71.png

Princ Harry ukázal dcéru
Foto: 
instagram @dukeandduchessofcambridge

- - Inzercia - -